Jump to content

Skarga na Kimisun

Kacioz
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Kacioz

Nick gracza/admina:Kimisun

Opis sytuacji:Admin jest wulgarny przeklina na serwerze !  Z jakiej racji on posiada admina ja sie pytam skoro on co chwile klnie i zdaży się sytuacja że obrazi gracza jako admin jaki on daje przyklad?

Nadużywa swoich praw. Jego wiek wskazuje na nadzwyczaj niski poziom inteligencji. Przez co wiele graczy odchodzi od społeczeństwa tego serwera. Zabija graczy za darmo przez co odechciewa sie grac ;/ Sumując Kimisun to admin który brnie by serwer upadł :)

IP/SID: 155.133.63.10

Data i czas zdarzenia: Okres od dnia 10.06.2017 do 14.06.2017

Dowody(ss/demko):Pod postem powinny sie pojawić demka i ss :) 

To może się wypowiem czemu by nie? To tak..

Kimi prawda czasami używa mikrofonu przy czym obrażając kogoś, lecz jest to rzadko..

Można go ogarnąć (Słowami "Uspokój się") po czym robi się spokojny (w sumie tak jak inni gracze).. Więc nie widzę w tym problemu .

Zabija graczy za darmo? Nie wiem czy to prawda gdyż ostatnio ponoć mu "odwaliło"..

Podaj może dowody z HLTV bądź następnym razem wpisz komendę Record "Nazwa demka"

Nagrywa głos więc możesz więcej z tym demkiem poszaleć..

Tak, Kimisun jest takim "typem" człowieka który kiedy klnie, to nie zwraca na to uwagi, bo już ma to we krwi. Ale spokojnie, on po paru sekundach się ogarnie że coś takiego powiedział, a to że obraża graczy to jeszcze ani razu nie słyszałem, a przesiaduje z nim na serwerze, rozmawiam oraz słucham. 

Dochodząc do końca, tak kimi czasami potrafi przeklnąć na mikrofonie, ale po słowach "Uważaj co mówisz" lub coś w tym stylu potrafi się ogarnąć i przestać.

A tak btw, twist co to za komentarz? Nie nabijaj postów

Kimisun ma nagłe " Przeklinanie" ale po czasie sobie sam daje bana za kulture. Ale dzisiaj Naprawde kimi przegiołes masz admina a ty wyzywałeś gracza który załozyl na ciebie skarge mogłeś to zachowac dla siebie a nie " on mnie wyzwal ja go tez powyzywam" Moim zdaniem został sprowkowany przez Gracza Który złozył skarge.

Niby sobie bana da, ale to nie zmienia faktu ze to admin i nie powinien się tak zachowywać. bo powiedzmy ze jestsytuacja gdzie klnie i zwyzywa gracza np. jakiegoś nowego mało ogarnietego,  gracz sobie wyrobi zdanie i serwerze i ucieknie gdzie indziej, a admin stwierdzi żE już mu się nie chce grać to wyjdzie przy okazji dając "dobry przyklad" i się sam zbanuje. dla mnie śmiech i tyle

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.