Jump to content

Goryl We Mgle

Mustang!
 Share

Recommended Posts

Pisza do mnie Admin ouvek ze max 55 lvl mialem, faqus cos pyskuje itd.

Hmm, i cos pierniczą, ludzie wyklinaja itd, ja napisalem " dupki scisnijcie " i to jest obraza i ban na 30 minut ? 

Czy po prostu to jest dokuczanie graczowi ktorego sie nie lubi, d0naciak mozesz sprawdzic rozmowy godzina 23:05 i bedzie jasne.

Bo Ci Admini sobie za duzo pozwalaja banowaniem graczy bez praktycznie powody, nie uznalbym tego obraza, w ogole skierowane bylo nie konkretnie do osoby i obrazająco, gorsze rzeczy sie dzieją na serwie i nie reaguja.

zaraz nie minie 5 minut 10 i Goryl bedzie tu, albo Ouverk czy faqus, zgraja ktora mnie nie lubi i wyzywa na serwie od pustangow i kto ma jakie zachowanie.

Szczerze nie widzialem takich adminow nigdzie.

• Replies 13
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To jest obraza ? A wy scisnijcie dupki ? Moze zajmij sie serwem a nie jak kogos na sile zbanować.

Nie Ty o tym decydujesz, wiec zobaczymy co d0naciak, bo nie wnosicie nic dobrego na serwa, wrecz przeciwnie.

NARA

W dodatku prowokujesz wczynajac rozmowe o mnie z kims i od razu banujesz, wez przemysl co Ty praktykujesz.

Mówienie że skłamałeś z levelem nie jest żadnym wyzwiskiem tylko prawdą ale nie będę wchodził w ten temat nie ma co zaśmiecać forum tymi płaczami. Wyzwiska na serwerze? Pustang? hahahahahhaa typie nigdy w życiu nie słyszałem takiego tekstu, niech Donaciak sprawdza te logi czy co coś. Ban był jak najbardziej słuszny bo słowa które powiedziałeś/napisałeś są jednak obraźliwe dla normalnych ludzi nie wiem czy u ciebie one występują regularnie czy są czymś normalnym do powiedzenia ale tutaj mustangu jednak będziesz karany za to ;) 

Też uważam, że to nie jest obraza, a nawet jeśli, to na pewno nie zasługująca na bana, a jeśli to cię uraziło OuVVek, to gratuluję płytkości. Jak rzeczywiście ludzie cisnęli na Mustanga, to czemu nimi się nie zająłeś? Męczysz graczy, których nie lubisz, więc moim zdaniem na admina się nie nadajesz, a to że wykonujesz jakieś tam proste czynności nie znaczy, że te stanowisko powinieneś sprawować. Ciekawi mnie tylko ile ss'ów zrobiłeś graczom, bo te twoje "łapanie odpalonych frajerów" jest niewidoczne.

Cisneli  hahahahahhahahahah "Mustang ładnie przyleciał w chuja z lvl " takie teksty to nie jest ubliżanie tylko czyste realia a Ty widzę idziesz za nim w ślad bo focha masz za bany hahahahaha spoko ale dla mnie słowo Frajer to najgorsza obraza więc nigdy nie pozwole do siebie tak mówić a co do tej akcji niestety nikt go nie obraził on na nas się obraził tylko hahahahahaahaha Ban 100% suszny MAM TWARZ NIE DUPE   jak was to nie obraża mówcie do siebie tak

@SeMpo twoje wypociny pozostaw w swoim temacie a nie je po całym forum będziesz nosił, te słowa były urażające dla kilku osób bo on nie tylko pisał to do Ouvvka ale też do innych. Ponownie mówiąc nie wiem czy u ciebie też to jest w codziennym słowniku ale u kulturalnych ludzi raczej jednak nie. Dla ciebie pewnie na serwerze mógłby panować chaos ludzie mogliby se jeździć po swoich matkach, rodzinach lub czymś innym i byś stwierdził ze masz wysoką kulturę na serwerze.

chwila ale jezeli gory wyzywal cie od pustang to przy tym cie prowokowal zebys go wyzywal np bo cie nie lubi, i po prostu daje ci bana za to ze obrazil cie piszac "dupki scisnijcie" moim zdaniem bardziej pustang jest obrazliwe niz dupki scisnijcie lol, wiec moim zdaniem skarga jest sluszna nie dlatego ze go obrazal ale go prowokowal zeby mial pretekst do bana

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.