Jump to content

Wariat ^_^
 Share

Recommended Posts

1. Nick: Wariat ^_^

2. Imię: Daniel

3. Wiek: 18

4. Znajomość AMX (1-10): 6/10

5. Sprawny i działający mikrofon: Jest Sprawny i używany.

6. Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wariat ^_^/91.224.117.247:27015/    // Trochę mało, ale w zeszłym tygodniu nie miałem czasu na grę (szkoła) ;d

7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Ponieważ często gram i nie ma admina, a naprawdę niekiedy jest niezła "patologia" i chciałbym pomóc to ogarnąć i odciążyć innych adminów z części ich roboty :) I po prostu lubię by adminem i czuję się spełniony, gdy mogę pomagać innym ;) 

8. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety sprzedalem ostatnio steam z cs go razem z 1.6 ;/ 

9. Staż w Counter-Strike 1.6: 8 lat  w 1.6 + 2 lata w cs go.

10. Czy posiadałeś już admina?: Tak wiele razy.

11.W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Znudził mi się stary serwer CS GO MOD na innej serwerowni i szukałem nowości dla mnie i trafiłem na wasz serwer i jakoś mi się spodobał + fajni ludzie grają i zostałem.

A ja jestem na tak

+ wymóg spełnił 

+aktywny na serwerze (zgłasza na u@)

+jest pomocny i rozpoznawalny 

+Micro ma

+Amx

- Jedyny minus to forum ale były osoby które nie miały spelnionego wymogu a admina posiadają, jest to kwestia nadrobienia.

Dałabym szanse, bo rąk do pomocy nigdy nie brakuje ;)

Cztery posty na 20.

Brak steam.

1 godzinę temu, Wariat ^_^ napisał:

czuję się spełniony, gdy mogę pomagać innym

Przecież do pomocy nie jest potrzebny admin. :pokerface:

Nie gram tu długo i nie gram też często, ale Ciebie na serwerze widziałem dobre i mocne 3 razy.

Wiek na plus i AMXX tak samo, ale obecnie nie.

6 godzin temu, Wredzioszek napisał:

A ja jestem na tak

+ wymóg spełnił 

To Ty chyba śmieszna jesteś w tym momencie kolejna wpadka w słowach w Twoim wykonaniu LOL Ty na prawdę jesteś dziwna XD 

6 godzin temu, Wredzioszek napisał:

Dałabym szanse, bo rąk do pomocy nigdy nie brakuje

Skoro nie brakuje to po co to podanie , rąk do pomocy nie brakuje powiadasz co znaczy że adminów nie potrzeba w takim razie ale jednak szansę byś dała? Haha :laie_67: Bosh.. 

Co do mnie to jestem na chwilę obecną na NIE popraw aktywność , forum , tego steama nie mogę przecierpieć a potem złóż podanie. :) 

ja jestem na tak ;) chłop ogarnia i spełnia praktycznie wymogi to zasługuje na szansę :D 

+ Wiek

+ AMX

+ Doświadczenie

+ Pomocny na servie

- forum do poprawy

PS:

4 godziny temu, Asnaebaem. napisał:

To Ty chyba śmieszna jesteś w tym momencie kolejna wpadka w słowach w Twoim wykonaniu LOL Ty na prawdę jesteś dziwna XD 

Skoro nie brakuje to po co to podanie , rąk do pomocy nie brakuje powiadasz co znaczy że adminów nie potrzeba w takim razie ale jednak szansę byś dała? Haha :laie_67: Bosh.. 

Co do mnie to jestem na chwilę obecną na NIE popraw aktywność , forum , tego steama nie mogę przecierpieć a potem złóż podanie. :) 

Człowieku czy Ty jesteś naje**ny? XD czy to już jakaś przypadłość umysłowa? O_o po 1 nie ma tam żadnej wpadki.. po 2.. rąk do pomocy NIGDY nie brakuje co oznacza, że ZAWSZE pomoc się przydaje (podwójne zaprzeczenie) :) a co do Twoich "argumentów" to steam nie jest wymagany więc Twój "główny" argument, którego nie możesz przecierpieć jest inwalidą :D a forum to mały pikuś ^^

6 godzin temu, Asnaebaem. napisał:

człowieku spójrz na to jak Ty właśnie wyżej użyłeś swoich słów i dopiero możesz mówić o tym, kto tu jest śmieszny ;). Byle pretekst do czepiania się, bo dalam Ci na nie w podaniu? Teraz utwierdzam się w mojej decyzji jeszcze bardziej, bo z taką osobą jak Ty współpracować bym nie chciała.

A na dodatek, @Ex4rius wyjaśnił Ci co znaczy moja wypowiedź, wiec jeśli nie wiesz, co autor ma na myśli i szukasz spiny to się nie wypowiadaj. ;)

Edited by Wredzioszek
Brałam opcje edytuj przy mojej wypowiedzi wyżej ale mi nie połączyło nie wiem dlaczego :/.

Choć sam na forum jestem od niedawna to na serwerze gram już parę ładnych chwil. Wariat^_^ dobrze ogarnia na serwerze i niejednokrotnie jest pomocny dla innych użytkowników. Popieram jego podanie i jestem na TAK. 

P.S. Asnaebaem Ty jak to pisałeś to chyba naprawdę byłeś naj**any. ;) 

+GT

+Koleś zachowuje podstawową kulturę

+amx 

-forum 

TAK

Błagam zakończcie tą burzę bezsensownej wymiany zdań.

5 godzin temu, Krzychu Baza napisał:

Fajne tu macie kłótnie nie zapominajcie że to podanie nie priv czy ts..

Tu wam wyjaśnił kolega. 

Twoje podanie zostało odrzucone!

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.