Jump to content

Skarga na admina Husky

Pih'u
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Pih'u

Nick gracza / admina na którego składasz skargę: admin Husky

Dokładny czas zdarzenia: 13: 15

Opis sytuacji: Graliśmy na mapie de_westwood i jeden typ notorycznie kampił na respie (przypomnę, że resp jest do 1:30 tak bynajmniej piszą admini). I postanowiłem to zgłosić na u@, żeby ogarnął delikwenta, admin zamiast to zrobić dał mi kick z dopiskiem ,,Ogarnij się". Nie rozumiem, czyli gdybym zgłaszał czitera admin Husky też da mi kick'a i napisze ,,Ogarnij się"? Mam nadzieję, że admin Husky zostanie w jakiś sposób ukarany. 

Dowód: taki mały wycinek.

*** Morderca killed Antek z pistoletem w dloni. with a headshot from mp5navy ***
[COD:MW] Perk: Umysl Donaciaka.
[COD:MW] Opis: Dostajesz +71 inteligencji.
[~] Uzyj komendy /misje aby otworzyc menu misji!
Kicked :"Ogarnij sie"
Connecting to 193.33.177.12:27061...
Trying p48/auth3/revEmu... 
Connection accepted by 193.33.177.12:27061
* Przywileje ustawione

• Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kolega który 'notorycznie kampił na respie' był w CT, więc jaki resp do 1:30 ? Przypomnę ci trochę sytuację, na u@ mi pisałeś o jakimś 'zjebie', o 'jebanym kamperze', olałem to, że kampi no bo jak wcześniej wspomniałem był w CT, ale te wyzwiska skierowane w stronę kampera były zupełnie nie potrzebne, więc stąd kick.

Otóż tak zgłosiłem to na u@ Tobie żebyś dał mu ostrzeżenie, to raz, dwa patrzę że to nie jest pierwsza skarga na Ciebie. Trzy zapraszam Właściciela na serwa CoD MoD 201 lvl i niech sam zobaczy jak wszyscy na głównym przeklinają, a szanowny Admin Husky nic z tym nie robi, ja przynajmniej zgłosiłem na u@ gdzie takie coś czytać mogą jedynie admini reszta tego nie widzi. Oczywiście, nie jestem święty i zdarzy mi się przeklinać, to tyle co mam do napisania. Resztę pozostawiam dla Donaciaka. Aaaa i zapomniałbym ten kick był za zgłoszenie, a nie za to w jaki sposób zgłosiłem.

Pih'u Team który nie ma celi może kampić czyli mapy de_****(tam gdzie trzeba kłaść pake) CT ma prawo kampić nawet na respie dopóki nie jest podłożona paka jak już ją TT podłoży to wtedy CT ma cel ją rozbroić i nie ma prawa kampić mapy cs_****(tam gdzie trzeba zabrać hosty) TT ma prawo kampić gdzie tylko chce nawet na respie dopóki hosty nie są zabrane gdy CT je weźmie to TT ma cel je odbić i koniec ich kampienia a jeżeli Admin ignoruje czyjeś pisanie na U@ to oznaczo to zazwyczaj  że nie masz racji i nie ma co się denerwować i wyzywać :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.