Jump to content

Skarga na Admina xartE

JutrzyMistrzu
 Share

Recommended Posts

Nick Admina na którego zgłaszasz skarge: xartE

Opis sytuacji: Odkąd ten gracz dostał admina na serwerze jailbreak zaczął sie do mnie doczepiać o to ,że ja i 2 moich kolegów mieli z nim kłótnię  i teraz wykorzystuje to przeciwko nam . Nie mam pojęcia za co dostałem bana .. napisałem na czacie  tylko ,że " chada by dostał bana ", nie było to ani obraźliwe wobec niego tylko cała prawda ,że admini maja innmunitet kiedy pomylą sie i kogoś zabiją , ponieważ mogą użyc konsoli i kogos ozywic i nic sie nie dzieje a inni zwykli gracze dostaną bana.

Dowody: screenxarte.png

Data i czas zdarzenia:  14.10.2016 godzina około 14 

Dostałeś bana za wkurwianie admina, chada czy jak mu tam  dostał bana za mass fk przez 3mapy w nocy niech się cieszy ze na 2 tygodnie tylko   :huh: jebnoł z 100 free kill

byłem przy tym  i widziałem :) tak samo jak dziś cwaniakujesz 

Że co ? to ,że wy grozicie mi i moim znajomym ciągle banem to jest ok ?  a to ,że tobie sie nie podoba jak pisze to nie musisz mi odpisywać bo nic do ciebie nie bylo skierowane :)   nie mysl sobie ,ze jak bedziesz mi pisal o banie to bede cie blagać o wybaczenie .. twoje niedoczekanie !

Ja sie zgadzam z JutrzyMistrzu dostał bana za nic i nasz kolega Tomasz Chada dostał na 2 tygodnie też jakby za nic bo zabił kolege ale przeprosił ale jak kolega Jessi zabił to wywalone bo admin i nie ma bana mniejsza z tym że kolega ma 13 lat i bez mutacji ale spoko xarte też groził mi banem bo napisałem coś że czemu zbanował chade też innni powiedzieli że xarte sie rozpędza i przejmuje ten serwer ( I pragnę dodać że wiekszosc adminów na tym serwerze to 12-14) LAT -_- Sry za błedy ale nie mam czasu Polecam popracować nad administracją JB ;)

Jak jeszcze nie miałem admina to gracz Chada był przez 3, może nawet 4 mapy w CT. Ciągle robił masowe. Zaraz po tym napisałem podanie na admina, którego też otrzymałem. Nie odpuściłem kary waszemu koledze i dostał bana.

Ty dostałeś bana za typowe BURACTWO. Zachowujesz się jak gimbus, trujesz dupę ciągle różnym adminom itp. Twoi świadkowie są niczego warci.. Przecież to twoi koledzy z ts.

Nie ma to jak kłamać w sposób taki jak użytkownik Laxus przytoczył " bo zabił kolege ale przeprosił ". Śmiechu warte haha. 

Nie mam nic więcej do dodania. Jeśli będziecie dalej robić burdel na serwerze to się z nim pożegnacie. Nie mam zamiaru użerać się z bandą buraków, którzy siedzą na jednym kanale ts i każdy każdego broni za wszelką cenę. Miałem zamiar Wam za tamtą noc wszystkim walnąć po banie permanentnym. Nie zrobiłem tego i widać skutki.. Lecą skargi wyssane z palca. ;d Pogadam z właścicielem o możliwości wręczenia Wam wszystkim banów permanentnych.

Pozdrawiam,

xartE.

To już jest hipokryzja, rozumiem zdenerwowałem Cie przez jakieś tam wulgaryzmy w trakcie gry ale CO MOGE ZAPEWNIĆ: BYŁEM TYLKO NA JEDNEJ MAPIE W CT I ZABIŁEM OK. 4 OSÓB.  Nie wiem na ile to mi daje bana jednak prosze o nie dodawanie fałszywych oskarżeń w moją osobę i to jeszcze z rąk administratora. Pozdrawiam i proszę admina XartE, spojrzeć w przeszłość i nie wyolbrzymiać mi (4fk a nie 100, 1 mapa a nie 3) moich błędów.

Jako, że jestem ,,ziomkiem z tsa" pana oskarżonego i wg. tego co sam napisal: ,, Twoi świadkowie są niczego warci.. Przecież to twoi koledzy z ts. " moje zdanie nie powinno być brane pod uwagę, jednak jest coś co napisać muszę. Z takimi cwaniaczkami jak wy nikt nie będzie się bawić, jeden z was robił mass fk odstraszając graczy, a inni go jeszcze bronią. Przypomnij sobie chada jak miałeś po ~800ms i nie mogłeś się ruszać, ale mimo to i tak nie chciałeś po dobroci opuścić ct. Zapewniam Cię, że takim zachowaniem daleko nie zajdziesz, a przynajmniej nie w mojej obecności.

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ
9 minut temu, xartE napisał:

Jak jeszcze nie miałem admina to gracz Chada był przez 3, może nawet 4 mapy w CT. Ciągle robił masowe. Zaraz po tym napisałem podanie na admina, którego też otrzymałem. Nie odpuściłem kary waszemu koledze i dostał bana.

Ty dostałeś bana za typowe BURACTWO. Zachowujesz się jak gimbus, trujesz dupę ciągle różnym adminom itp. Twoi świadkowie są niczego warci.. Przecież to twoi koledzy z ts.

Nie ma to jak kłamać w sposób taki jak użytkownik Laxus przytoczył " bo zabił kolege ale przeprosił ". Śmiechu warte haha. 

Nie mam nic więcej do dodania. Jeśli będziecie dalej robić burdel na serwerze to się z nim pożegnacie. Nie mam zamiaru użerać się z bandą buraków, którzy siedzą na jednym kanale ts i każdy każdego broni za wszelką cenę. Miałem zamiar Wam za tamtą noc wszystkim walnąć po banie permanentnym. Nie zrobiłem tego i widać skutki.. Lecą skargi wyssane z palca. ;d Pogadam z właścicielem o możliwości wręczenia Wam wszystkim banów permanentnych.

Pozdrawiam,

xartE.

Dałeś bana za akcję, która kiedyś zrobił, ale tego nie zgłosiłeś? Śmieszne kolego... 

Dodatkowo groźby lecą w jego kierunku czy chcesz do niego dołączyć i jeszcze mówisz, że miałeś ochotę im dać bana na zawsze , ale tego nie zrobiłeś, a żałujesz? Beka trochę bo nie potrafisz zapanować nad sobą i tu jest właśnie problem. 

Ale reszta nie jest bez winy bo skoro zachowujecie się jak totalne buraki to daleko nie zajdziecie.

Opiekun niech sprawdzi jak może logi i dokładnie całą tą akcję z wczoraj bo ty dałeś kawałek konwersacji gdzie jest coś na admina, a wcześniej? Jak się zachowywałes z swoimi "kolegami"?

9 minut temu, futuba napisał:

Banow permanentnych za co ?

Nie mozesz dawac banow za rzeczy ktore wydarzyly sie w dalszej przeszlosci.

Nie grasz na serwerze, nie wypowiadaj się.

Jakbyś potrafił poprawnie interpretować zdania to byś zrozumiał, że cały ten chlew dział się, dzieje się i będzie się dział. Żeby temu zapobiec najchętniej usunąłbym szkodniki z serwera, który na tym tylko cierpi. FK robiłeś przez 3 mapy i gracze mogą to potwierdzić. Ty nie masz żadnych świadków. Twoi koledzy to nie świadkowie..

Dałeś bana za akcję, która kiedyś zrobił, ale tego nie zgłosiłeś? Śmieszne kolego... 

Dodatkowo groźby lecą w jego kierunku czy chcesz do niego dołączyć i jeszcze mówisz, że miałeś ochotę im dać bana na zawsze , ale tego nie zrobiłeś, a żałujesz? Beka trochę bo nie potrafisz zapanować nad sobą i tu jest właśnie problem. 

Akcję którą kiedyś zrobił? Kiedyś czyli 12 godzin przed banem? Nie było dużego odstępu czasowego między jego masowym FK a nadanym banem.

Nie dałem im bana i żałuję, a dlaczego? Odpuściłem im tego bana z racji takiej, że myslałem, że się uspokoją.. W końcu jeden z ich kolegów wyleciał na bardzo długi okres i miałem nadzieję, że to będzie dla nich ostrzeżenie. Jednak myliłem się, gracze jeszcze bardziej utrudniają rozgrywkę.

Edited by xartE

1 minutę temu, futuba napisał:

A skad Ty wiesz czy gram na serwerze czy nie. Szkoda slow na Ciebie

Inaczej to ujmę.. Może i grasz, ale nie było Cię na serwerze w trakcie zdarzenia, więc automatycznie nie powinieneś się tutaj wypowiadać. Wypowiadasz się teraz na moją niekorzyść na podstawie postów, które są zakłamane. A dlaczego? No chociaż dlatego, że są one pisane przez kolegów zbanowanego, a jak wiemy koledzy go bronią. 

Guest don Erwin ҳ̸Ҳ̸ҳ

Dobra zaczyna się robić pomału za duży spam, ja temat zamykam i opiekun lub ktoś inny podejmie decyzję dotyczącej skargi.

3 godziny temu, xartE napisał:

Pozdrawiam,

xartE.

Chyba coś Ci się kolego pomyliło. Ty jesteś tylko adminem i o sprawach takich decyduję opiekun albo ja. Woda sodowa Ci uderzyła do głowy z tego co widzę. Ban pernamentny prędzej dostaniesz Ty niż oni za właśnie takie zachowanie jakie w tym momencie prezentujesz. Nie wiem co na to inni, ile osób za Tobą stoi, ale dostajesz ostrzeżenie pierwsze i ostatnie, jeszcze jedna taka sytuacja i tracisz admina. 

• 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.