Jump to content
×
×
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick: waran

Nick gracza, na którego jest skarga:  Czarna

SteamID gracz, na którego jest skarga: -

 

Opis:

Po 2-3h godzinach spokojnego grania gościu rzuca mi smoke pod nogi gdy stoję z AWP na Romanie pilnując paki (TT) . Na to napisałem mu, "czy musisz mi dałnie rzucać tego smoka pod nogi jak stoję z awp??" po czym otrzymuje bana na trzy godzinki.

 

Począwszy od tego że ban jest z uprzedzenia do mnie, do tego zero upomnienia, zero zrozumienia że po kilku godzinach gry jak ktoś ci robi na złość możesz się zdenerwować.

Brak w ogóle jakichkolwiek innych wyzwisk, wiązanek, nerwów i emocji. Wystarczyło napisać "waran grzeczniej" i to by rozwiązało problem.

 

No dobra - ban na 30 min na uspokojenie po 3h grania też jeszcze by szło zrozumieć z czym też podejrzewam nie do końca bym sie zgadzał. 

 

Skarga jest z tytułu nadużywania swojej pozycji na serwerze co bardzo mi się nie podoba... Wszyscy gracze są równi , to nie jest serwer dla dzieci od 8 do 16 roku życia.

 

Gra jest jak przewidział producent 16+, do tego przez internet i jest to strzelanina, każdemu może się coś wymsknąć, wyślizgnąć, każdy może się zdenerwować. Nie mowie o wiązankach czy o grubszych kłótniach/dyskusjach bo to są dwie różne rzeczy.

 

W tej sytuacji ewidentnie nie zasługiwałem szczerze mówiąc na żadnego bana, ewentualnie na drobne upomnienie. 

 

 

 

Dowody:

 

DataGraczSteamIDAdminPowód BanaDługość

11.07.2020waranSTEAM_0:1:39574189Czarna.Kultura/Obraza3 Godzin(y) 

 

Link to post
Share on other sites
  • Administrator

Ile Ty masz lat, aby ktoś Cie upominał że nie wolno obrażać? Na Twoim miejscu srałbym już w gacie, bo kolejny ban będzie na 7 dni albo dłuższy skoro nie zrozumiałeś nic po 13 banach. Skargę odrzucam :D 

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.