Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick: Pro^Skill

Nick gracza, na którego jest skarga: tak.

SteamID gracz, na którego jest skarga: STEAM_0:0:459560376

Opis: Admin śpi na spec. Blokując slota i nabijając sobie godziny. Do tego banuje wybiórczo i kogo mu się podoba. Ogólnie osoba ta nie powinna posiadać, aż takich uprawnień jak Admin, gdyż to za duży obowiązek dla nie go.

Dowody:

image.thumb.png.6d8c88015ed05e06fe1727258a7cf01c.png

image.thumb.png.9722a079db0de41f69f6325c31b06e82.png

image.thumb.png.6a8cb883ba07d169ddfdd3402901fa02.png

Edited by Pro Skill

Już tłumaczę, bo właśnie dotarłem. Wszedłem na specta sprawdzając pewną osobę, lecz dostałem telefon od mamy i musiałem zajechać po nią do miasta, a zapomniałem wyjść, bo się spieszyłem.

Kolejna sprawa, banuje wybiórczo i jak Mi się podoba? Jesteś w błędzie, banuje wtedy, kiedy widzę, że regulamin jest łamany. 

Po momencie gdy dostałeś bana od Fafki, zrobiłeś się strasznym cwaniakiem. Dogadując, że steamy nie powinny dostawać banów, bo przecież steam..

Edited by tak.
Posted (edited)

Piszę ci od 10minut o łamianiu regulaminu przez gracza i zero reakcji z twojej strony

image.thumb.png.80d575e191090d4890d4a7da5b1feb21.png4

Pamiętaj że nie znajomość regulaminu nie uprawnia cię do braku przestegania go:

3.1 Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump", "G-Strafe", "DD (DOUBLEDUCK)" oraz "duck jump" (movment z dwoma skokami) - [Ban 1 dzień - 7 dni - PERM]
3.2 Całkowity zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/GS'A oraz BH/wybijania sie za pomocą ducka ze spadochronem i bez - [Ban 1 dzień - 7 dni - PERM]

Edited by Pro Skill

Mam jedną wielką prośbę do Opiekunów serwerów, o dokształcenie Adminów/a w pojęciach i zrobienie większej selekcji jak Admin wykazuję się taką arogancją i brakiem doświadczenia. Pomimo pokazaniu oczywistego łamania regulaminu, nadal wypiera się że nie popełnia błędu. Naprawdę brakuję mi już cierpliwości do tegoż admina. Sprawę pozostawiam do rozpatrzenia przez Moderatorów i Opiekunów. 

Postanawiam nie odpowiadać już na zaczepki ze strony admina, gdyż nie o to chodzi. Pokazałem prawdziwe obliczę admina resztę pozostawiam do oceny odpowiednim osobom.

Teraz, Pro Skill napisał:

Mam jedną wielką prośbę do Opiekunów serwerów, o dokształcenie Adminów/a w pojęciach i zrobienie większej selekcji jak Admin wykazuję się taką arogancją i brakiem doświadczenia. Pomimo pokazaniu oczywistego łamania regulaminu, nadal wypiera się że nie popełnia błędu. Naprawdę brakuję mi już cierpliwości do tegoż admina. Sprawę pozostawiam do rozpatrzenia przez Moderatorów i Opiekunów. 

Postanawiam nie odpowiadać już na zaczepki ze strony admina, gdyż nie o to chodzi. Pokazałem prawdziwe obliczę admina resztę pozostawiam do oceny odpowiednim osobom.

Pogratulować tylko 😄  Uważasz się za osobę, która jest najmądrzejsza. Osoba która nie popełnia, żadnych błędów 🤣 Bardzo śmieszne. 

• Administrator
46 minut temu, Pro Skill napisał:

Piszę ci od 10minut o łamianiu regulaminu przez gracza i zero reakcji z twojej strony

image.thumb.png.80d575e191090d4890d4a7da5b1feb21.png4

Pamiętaj że nie znajomość regulaminu nie uprawnia cię do braku przestegania go:

3.1 Zakaz używania/stosowania "Ground Strefe Jump", "G-Strafe", "DD (DOUBLEDUCK)" oraz "duck jump" (movment z dwoma skokami) - [Ban 1 dzień - 7 dni - PERM]
3.2 Całkowity zakaz używania podczas rushowania "wspomagaczy" utrudniających rozgrywkę typu SGS/GS'A oraz BH/wybijania sie za pomocą ducka ze spadochronem i bez - [Ban 1 dzień - 7 dni - PERM]

Byłem wtedy na serwerze i obserwowałem gracza. Nie robił nic złego skakał według regulaminu :P Screeny nie są dowodami w sprawie siedzenia na spect lub sprawdzania kogoś czy łamie regulamin pod względem czitów/sgs itp :P Masz 24 godziny aby dostarczyć nam demka gdzie tak. siedział na spect i nabijał minuty inaczej skarga do kosza leci :P CZEKAM TYLKO NA ODPOWIEDŹ PROSKILLA Z DEMKAMI. Uprzedzam, ze wszelkie inne posty będą warnowane i usuwane ^^ 

Posted (edited)

Niestety nie posiadam nagrań, ale HLTV jest na serwie więc nagrywa. Proszę sprawdź od 12.50 do około 14 zapis z nagrania. 

Edit: demo o nazwie hltv-2006261220-de_dust2 zaczyna dokładnie od 12.25 

i kończy swój pobyt na spect w demku  hltv-2006261405-de_dust2.dem  po 3minutach 18s czyli około godziny 14.08-14.09

Edited by Pro Skill
  • Administrator

Obejrzałem demko i faktycznie @ tak. otrzymujesz +1 do podliczeń za nabijanie minut. Następnym razem jak musisz gdzie jechać/wyjść, to wyjdź z serwera, bo widzisz co się dzieje ¯\_(ツ)_/¯

@Pro Skill Ty dostajesz bana na 7 dni za reklamę :) 

Pro^Skill -12:48:38- 'say' Anty SSy [nazwa sieci]

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.