Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Witam z tej strony Zapiekanka, kupiłem dziś Vipa i 4paka dostałem bana na 3 dni , chciałbym żeby moja kasa nie przepadła odzyskam kase lub vipa po karze? czy ten stary facet "old" zapewnie on byl na serwie co serwie w tym czasie z adminów i może zazdrościł że dobrze się bawie teraz gram na innym serwerze i nie wiem w czym on widzi problem bo wiekszosc graczy mnie zna i 4 litery w pisac tez nie problem jak komus przeszkadza a taka osoba trafia sie rzadko. /mute < no ale skoro ten pan uważa że odzywałem się do niego kiedy on nigdy  nie odpowiada na temat gry czyli czemu stoisz na respie albo czemu z paka lecisz na A gdy wszyscy na B to mam prawo na temat wojny sie udzielac glosno gdyż mnie to irytuje ale wiem ze moje zachowanie nie raz jest pozagranicami ale tym razem nie byłem w takim stanie. Więc jeżeli ja płace i bana dostaje i tak bede traktowany to przechodze na dalszy serwer a nie chciałbym ponieważ tutaj gra dużo moich ulubienców. Ale można to wszystko zmienić. Ostateczny Sąd zależy do was. A upomnienia nie miałem tylko raz sie odezwał ale nie wiedziałęm czy to do mnie było bo nie tylko ja byłem na serwie może wyciąg nagrania TV z serwka jak wam tak sie nudzi obejzec. Cziterów nie ma nie wiem jak Ci obraziłem a że ja cwaniakuje? Panie mam doświadczenie wprowadzeniu Terrorystów więc nie wiem Co Ci Tobie przeszkadza. To gra dla dorosłych więc oddaj mi na piwo xD

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.