Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój Nick:Ciasteczkowy Potwor

Nick gracza, na którego składasz skargę: Admin Tak.

Opis sytuacji:Gram sobie u was od wczoraj gdyż zauważyłem że jeden z graczy gra nieprawidłowo jednym słowem używa czitów wczoraj pisałem na [email protected] aby sprawdzili tego gracza ale żaden admin nie reagował lecz nie wiem kto miał admina bo jestem nowy. Lecz dzisiaj admin Tak. dał mi bana z powodem Kultura/Obraza owszem obraziłem gracza od że jest dałnem lecz admin zamiast dać upomnienie to daje bana 30 min lol? to nie wszystko pisałem na [email protected] dzisiaj tak samo że ten gracz jest spalony i aby go sprawdzil lecz on ma chyba wyjeban** na [email protected] co sie do niego pisze i sobie gra w najlepsze. Więc zadam mu pytanie na co ci ranga admina skoro nie wykonujesz swoich obowiązków nawet inni gracze piszą że jest kolega spalony... 

Data i czas zdarzenia: 10-15 min temu 

Steam ID oskarżonego: Admin wasz więc pewnie macie jego Steam iD

Dowody: Właściciel może sobie luknąć czat adminów bo ma do tego dostęp on albo technik cs.1.6  Godzina 2:06 to daj sobie na godzine 1:59 do 2:06 tam było pisane na [email protected] do admina 

Ohohoho, gracza którego zgłaszałeś był czysty nie grał pierwszy raz na tym serwerze, jeżeli sądzisz że jest spalony to rozpisz demko na niego, kolejna sprawa dostałeś na 30 min, bo emocje Ci buzowały, więc stwierdziłem,  że przyda Ci się sen. 

Dodatkowo powiem, jesteś nowy więc nie wiesz jaki jest poziom na serwerze. 

Edited by tak.
Posted (edited)
18 godzin temu, tak. napisał:

Ohohoho, gracza którego zgłaszałeś był czysty nie grał pierwszy raz na tym serwerze, jeżeli sądzisz że jest spalony to rozpisz demko na niego, kolejna sprawa dostałeś na 30 min, bo emocje Ci buzowały, więc stwierdziłem,  że przyda Ci się sen. 

Dodatkowo powiem, jesteś nowy więc nie wiesz jaki jest poziom na serwerze. 

Jakbyś wszedł na specta i sprawdził tego gracza to byś nie mówił że był czysty. Gdyż wróciłem  po twoim banie na server zgłosiłem tego gracza jeszcze raz i jeden admin zareagował odrazu wyszedł z gry i go sprawdzał i dał mu ss-y i do tej pory osoba nie wstawiła ss-y

http://d0naciak.pl/amxbans/search.php bierz przykład z tego admina który zbanował tego gracza i dobrze wykonuje swoje obowiązki i czyta [email protected]

Edited by Vin3x
  • Administrator

White. -02:05:42- 'say' "ez"
White. -02:05:44- 'say' "slysze"
Ciasteczkowy Potwor -02:05:48- 'say' "gowno"
Ciasteczkowy Potwor -02:05:51- 'say' "a nie"
White. -02:05:53- 'say' "dupa"
Ciasteczkowy Potwor -02:05:55- 'say' "we yam"
Ciasteczkowy Potwor -02:05:58- 'say' "uzyj skila"
Gobi THC -02:05:59- 'say' "na chuj tak grasz i psujesz gre"
Ciasteczkowy Potwor -02:06:00- 'say' "dalnie"
Ciasteczkowy Potwor -02:06:25- 'say' "jebac cie"

@Vin3x tutaj dostałeś słusznego bana i nawet bym się nie kłócił :P Gracz ma 72 godziny, aby się odwołać od bana, a więc poczekajmy czy wstawi ssy :P 

L 06/22/2020 - 02:02:38: [adminchat.amxx] Chat: "Ciasteczkowy Potwor<2147><STEAM_0:1:439920363><>" chat " tEN WHITE MA WH"
L 06/22/2020 - 02:05:47: [adminchat.amxx] Chat: "Ciasteczkowy Potwor<2147><STEAM_0:1:439920363><>" chat " Whaite wh"
L 06/22/2020 - 02:06:20: [amxbans_main.amxx] tak.<2093><STEAM_0:0:459560376><CT> zostal zbanowany Ciasteczkowy Potwor<STEAM_0:1:439920363> na 30 minut (30 Minut/y). Powod: Kultura/Obraza.

@ tak.  https://www.gametracker.com/player/White./193.33.177.54:27176/ <-- Ty go nazywasz stałym graczem? 299 kili przez cały okres gry i aktualnie na koncie 250 kill :/ Według mnie nie chciało Ci się ruszyć dupy na specta i sprawdzić gracza. Nawet jeśli jest CZYSTY, to masz zejść i go sprawdzić a następnie poinformować osobę zgłaszająca, że dany gracz jest "czysty". Za olanie obowiązku admina dostajesz +1 do tabeli adminów. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.