Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick / Your nick:  Estarossa

Nick gracza, na którego jest skarga / Nick of the player on whom the complaint is made: Janusz 

Dokładny czas zdarzenia / The exact time of the event: IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip / whole line with amx_ip):  

NickEstarossa

SteamIDVALVE_0:4:1269117267

SteamCommunity ID76561200498500266

Adres IPUkryty

Typ BanaSteamID

Powód BanaOgarnij siÄ™ i nie wyzywaj:) ZastÄ™pny raz bedzie tydzien wolnego

Wykonano14 cze 2020 - 19:38:46

Wygasa14 cze 2020 - 20:38:46 (55 Minut(y) pozostało)

Zbanowny przezJanusz

Zbanowany na|͇̿V͇̿I͇̿P͇̿| [CoD 201 | RESET 12.06] 1shot2kill.pl [Atuty|Klany|Misje|Awanse] @pukawka.pl (

Wszystkie wygasłe bany1

Opis / Description:  gram na serwerze napisalem na czacie do typa zeby przestal dawac miny w przejsciu , oczywiscie zglaszalem to adminowi lecz nie reagowal i wolal sobie grac i pozniej dal mi bana za napisanie idiota debil i grozi mi jeszcze banem na tydzien za takie blache obrazy xD januszek ewidentnie wygral admina w konkursie bo nie ma o niczym pojecia i to nie jest pierwszy taki przypadek gdzie ten [usunięto] ma wszystko w 4 literach i nie zwraca na nic uwagi tylko jak sie go nazwie debilem to od razu bany wlepia debil ...

Dowody / Evidence: chetnie bym przedstawil niekompetencje tego [usunięto]  lecz serwer nie jest podlonczony pod hltv 

pozdro tacy admini to skarb na serwerze 

By selfie,

Następna skarga z takimi tekstami, to od razu będziesz warnowany, a skarga zostanie odrzucona :)

A więc tak na wstępie widzę że masz mordę nie wyparzoną- odbijam piłeczkę. [usunięto obraźliwe zdanie]. Na [email protected] nie było zgłoszenia więc pokaż mi gdzie mi to pisałeś?? Ojj nie pisałeś??/ Strzał w kolano. Miny w przejściu? hmm typowo w wejściu nie da się położyć miny bo jest blokada- strzał w drugie kolano. Zgłoszenia nie było na [email protected] Strzał w bark, Zamiast zgłosić "miny w przejściu" pisałeś na say'u wyzwiska w kierunku graczy (Logi, historia bana) Strzał w drugi bark. A na koniec [usunięto, bo obrazliwe] to masz Strzał w .... (głowę) Screenem który przedstawia Twoje podziękowanie w moją stronę po daniu bana :) Uwierz mi ta godzina bana była z litości, teraz gdy będziesz miał dalej gębę nie wyparzoną będziesz błagać żebym dał tą godzinę :)

Banik.jpg

By Nethiri,

Następna taka obraźliwa wypowiedz rownież będzie karana warnem jak u użytkownika wyżej.

[Usunięto obraźliwe zdanie].

Cały czas pisze najpierw na [email protected] gdy nie ma reakcji po twojej stronie spamie na sayu żeby inni gracze ruszyli du**ę i też ci spamili lecz z twojej strony zero 

Co do podziękowania nie ma sprawy będzie ich więcej jak taki bot ma być w administracji co nawet mute piszczacemu dziecku nie potrafi dać 

Vice powinien sprawdzać kompetencje swoich adminów bo długo ten serwer przez takich typów nie pociągnie 

Nic dziwnego że graczy ubywa głównie przez to że łamią regulamin a admina to nie interesują bo lubi jak mu się włazi w dupe

Witam

Sprawę rozwiąże jutro, gdyż nie chce tutaj bezsensownego spamu (Skarga, odpowiedź oskarżonego i tyle w temacie).

Pozdrawiam VV.

Więc tak, przejrzałem logi z wczorajszej sytuacji i wyglądają następująco:

Spoiler

Estarossa -19:14:22- 'say' "zjeby tylko kampia"

L 06/14/2020 - 19:14:50: [amxbans_main.amxx] Janusz<4160><xxx><CT> zostal zbanowany Estarossa<xxx> na 5 minut (5 Minut/y). Powod: Proszę nie wyzywać graczy..

Estarossa -19:14:54- 'say' "serio ?"

L 06/14/2020 - 19:14:57: [adminchat.amxx] Chat: "Estarossa<4158><xxx><>" chat " dzieki koles"

Estarossa -19:27:44- 'say' "wrocilem zeby znowu was wyzywac xD"

L 06/14/2020 - 19:31:59: [adminchat.amxx] Chat: "Estarossa<4186><xxx><>" chat " ponczo odpalony w chuj"

Estarossa -19:32:36- 'say' "co za j.. ebile xd"

Estarossa -19:35:22- 'say' "no wywal te dzieci"

Estarossa -19:35:28- 'say' "tak ciezko kicka dac albo mute?" ~ Jest komenda na serwerze /mute.

Estarossa -19:36:01- 'say' "kurwa 20 osob przez mikro gada?"

Estarossa -19:36:05- 'say' "ciezko sie domyslic xd?" ~ Nie zawsze idzie wyłapać kto mówił przez mikro a zawsze można zgłosić na [email protected]

rave. -19:36:18- 'say' "Legia mi wlasnie kupon przegrywa"

Estarossa -19:36:35- 'say' "kupon to ci admini wygrali chyba"

Estarossa -19:38:08- 'say' "miny w przjesciu pojeby?"

Estarossa -19:38:23- 'say' "admin oczywiscie nie widzi jak cale przjescie jest zaminowane"

L 06/14/2020 - 19:38:46: [amxbans_main.amxx] Janusz<4205><xxx><TERRORIST> zostal zbanowany Estarossa<xxx> na 1 godzina (60 Minut/y). Powod: Ogarnij się i nie wyzywaj:) Zastępny raz bedzie tydzien wolnego.

L 06/14/2020 - 19:38:51: [adminchat.amxx] Chat: "Estarossa<4204><xxx><>" chat " cioto miny w przjesciu"
L 06/14/2020 - 19:38:53: [adminchat.amxx] Chat: "Estarossa<4204><xxx><>" chat " idioto jebany"

Twój opis sytuacji -> Opis / Description:  gram na serwerze napisalem na czacie do typa zeby przestal dawac miny w przejsciu , oczywiscie zglaszalem to adminowi lecz nie reagowal i wolal sobie grac i pozniej dal mi bana za napisanie idiota debil i grozi mi jeszcze banem na tydzien za takie blache obrazy xD -> Nie lubię kiedy ktoś kłamie bo logów nie oszukasz i nie ma ani jednego zgłoszenia na [email protected] w stronę Admina odnośnie jakichkolwiek min w przejściu. W logach też widać że najpierw dostałeś bana na 5 minut ale jak widać nic nie pomógł i admin wyciągnął Ci konsekwencje z tego (Oba bany od tego samego admina). Ban słuszny, nie będę dodawać kolejnego ale jak się nie poprawisz w grze odnośnie kultury to będziesz konsekwentnie banowany. Skarga odrzucona a bany słuszne.

Pozdrawiam VV.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.