Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Siemka, c0mplexes. z 201 Cod moda, piszę w tym momencie o blachostkę można rzec, lecz byłem prowokowany przez 2 graczy na okres około godziny gdy byłem zabijany, kapkę mnie to irytuje, łatwo powiedzieć że "No to nie zwracaj uwagi xddxdxddxxddxdddxdxdxdxdxdxdx" ale jak chłopek ci pisze cały czas latwiutko, cienki jestes, leszcz itd to nie będę czekać jak cipa na to jak chłopek sobie będzie pozwalać no i odpowiedziałem, w wyniku odpowiedzi, przyznam dość niekulturalnej otrzymałem bana na UWAGA 5min XD Smuci mnie ten fakt że chopki będą prowokować, wymuszać bany na serwerze i będą sie poczuwac jak krolowie serwera bo sa nietykalni. Dzięki za uwagę, a ja wracam na serwa:)

prosiłbym o wprowadzenie czegoś takiego jak ban za prowokowanie, wstępna propozycja. :)

Witam

Przepatrzyłem sobie logi i z tego co zauważyłem to wszedłeś na serwer około 18:50 i pierwsze słowa były od Ciebie w kierunku drugiego gracza, aczkolwiek widziałem o kim mówisz i ten gracz jest taką osobą. Ja osobiście nie reaguję na jego zaczepki (i tak da się). Ban słuszny, następnym razem zgłoś takiego gracza na [email protected] bo w logach pusto, a co do punktu w regulaminie to jest taki :)

Pozdrawiam VV.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.