Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Twój nick / Your nick: Ucze sie grac

Nick gracza, na którego jest skarga / Nick of the player on whom the complaint is made: Janusz

Dokładny czas zdarzenia / The exact time of the event: ja wiem, godzina 20:38 IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip / whole line with amx_ip):
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Obraza admina'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:27284107'
[AMXBans] Twoje IP: 'Ukryte'

Opis / Description: Dowody / Evidence: pierwsza sprawa, Typ zero ogaru w adminowaniu, zero pojecia nad tym do czego ten admin służy, nawet regulaminu servera nie potrafi dobrze zrozumiec grająć tyle czasu, choć już kilka lat gram na tym sewerze, sam osobiscie sie do niego stosuje, ale Zeby admin takie frajerstwo odpierdalał to sie w głowie nie mieści, z resztą, za bułki te adminy rozdajecie?  dostałem bana, za co ? Ze napisałem lekkie wkurwienie , bo On nie umial ogarnąć typa, że stoi ponad 1:30 na respie ? kto by sie nie wk*****ł, ale nie, bo po co, lepiej dać temu co go akurat lekko dobrze podsumował " nie admin tylko bezmózg" i to ma byc ten powod, wlepiajać mi bana ? Kazdy pracuje, przychodzi do tego domu, ogarnie się, chce spedzić trochę swojego czasu na gierki, ale zeby aż tak szopke odpierdalac to dawno czegos takiego nie widziałem... i dlatego ta skarga, po po piersze bezmozg, a po drugie zero upomnienia, choc to powinno być w jego kwestii, zwrocić uwagę, a tu ani me, ani be :) Pozdro, az dla takich adminów, co gowno robią i za gó**o banują, aż zniechęcają do gry ^^  miejcie jako Wy "[email protected]" rygor do nich,a bulki w sklepie zawsze lepsze, swieże,  nie typy co już gniją jako adminy ^^ 

Ucze sie grać, DegieL  

Witam

Na samym początku, trochę kultury bo nie jesteś u siebie. Po drugie, sprawdziłem logi które wyglądają następująco:

Spoiler

Ucze sie grac -20:23:20- 'say' "Janusz"

Ucze sie grac -20:23:23- 'say' "siema :)"

Ucze sie grac -20:23:41- 'say' "tu Dgl , pamietaszz ?:)"

Ucze sie grac -20:38:50- 'say' "stoi na respie"

Ucze sie grac -20:38:58- 'say' "po minucie 1:30"

Ucze sie grac -20:39:02- 'say' "i zer nagrody?"

Ucze sie grac -20:39:07- 'say' "co za kurwa admin"

Ucze sie grac -20:39:15- 'say' "nie admin tylko kurwa bezmozg !"

Ucze sie grac -20:39:25- 'say' "Cipami mozesz straszyc kolegow"

L 05/26/2020 - 20:39:31: [amxbans_main.amxx] Janusz<5789><TERRORIST> zostal zbanowany Ucze sie grac na 30 minut (30 Minut/y). Powod: Obraza admina.

Ucze sie grac -20:39:38- 'say' "chuj Ci"

Patrząc na to że wczoraj dostałeś ode mnie upomnienie w sprawie kultury, następnie dostałeś bana w postaci 5 minut a po banie jeszcze miałeś czelność zwyzywać przez mikrofon ban został przedłużony do 3h. Wracając do bana, nic nie robi mówisz? Ale na [email protected] żadnego zgłoszenia też nie ma że ktoś kampi na respie, a sam wiem że nie widać wszystkiego na zwykłym chatcie. Wróciłeś po długiej przerwie bo dawno Cię nie widziałem i od razu widać że kulturą nie grzeszysz. Co do samego bana jest on słuszny ale widząc logi i Twoją wypowiedź w dowodach sam sobie wykopałeś dołek. Admin @ Janusz z 201 zareagował używając bindów "resp 1:30" i zazwyczaj najpierw jest upomnienie słowne/pisemne a od następnej rundy kick/ban (tak działa regulamin :)). Przechodząc do meritum, admin zachował się jak należy natomiast Tobie radzę trzymać język za zębami bo nie jesteś tu " nowym graczem " i kultura obowiązuje każdego.

Pozdrawiam VV.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.