Jump to content

SKARGA CZUBEK

Rozmy
 Share

Recommended Posts

Twój nick:Rozmy

Nick gracza/admina:Czubek

Opis sytuacji:Faworyzacja zabił mnie gdy zboczyłem z markera a gdy gracz CientyXD robił to cały czas i znacznie bardziej ode mnie nawet karniaka nie dostał.

IP/SID:

Data i czas zdarzenia:Poniedziałek 1

Dowody(ss/demko):http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2005041611-jail_ra_ryls.dem.zip

Uderzyłem cie z lewego za 9hp bo do mnie podbiegłeś co uznałem za prowokacje. A to, że zawróciłem też się zgadza ale nie szedłem w twoją stronę tylko to ty we mnie wbiegłeś co poskutkowało, że cię uderzyłem zresztą tam na demku widać, że razem ze mną na markerze wróciła się także osoba z hello Kity. A i jeszcze z tego co wiem osoba która została sprowokowana musi zapytać prowadzącego czy może oddać strażnikowi a tutaj to byłaś jakaś samowolka przez którą wynikła taka sytuacja. I nie oszukujmy się czubek gdyby inna osoba uderzyła cię w taki sposób jak ja za 9 hp dostałaby karniaka ale powiedzmy może tylko, że po prostu jesteś wyczulony na moją osobę i nie radzisz sobie z emocjami. 😃

Tutaj masz trochę z regulaminu:

"Klawisz ma zakaz uciekania przed oberwaniem od więźnia za free damage." 

"W przypadku pomyłki klawisza poprzez zadanie obrażeń więźniowi, kiedy ten poprawnie stosował się do poleceń prowadzącego, więzień ma prawo oddać klawiszowi, jednak aby to nastąpiło klawisz sam musi się przysunąć i dać sobie oddać. W przypadku śmierci więźnia musi on zostać ożywiony"

@ czubek oj byczku pisałem to powiedziałeś z wielką pogardą coś w stylu "co znowu rozmy? ". 

@ Apple Daddy 🍏 masz rację demko jest zlagowane i nie widać momentu mojego uderzenia ale tak Uderzyłem go ponieważ czubek podbiegł do mnie i był w moim zasięgu a ja machałem sobie lewym więc dostał za 9hp. 

Edited by Rozmy

Zostałeś zabity za to, że mnie uderzyłeś. Sprowokowałem jedną osobę czyli @ Apple Daddy 🍏 i on chciał mi oddać. Szedł za mną w pozycji kucnij przytrzymaj i zboczył z markeru. Przeskoczyłem nad nim a ty nagle zawróciłeś i mnie uderzyłeś. Z tego co wiem to ciebie nie prowokowałem, tylko cientego.

Nie jestem wyczulony na twoją osobę @Rozmy, tylko zginąłeś za próbę buntu. Tak jak już napisałem, skoczyłem nad cientym, a ty się specjalnie cofnąłeś i mnie uderzyłeś bezpodstawnie. A jeżeli chodzi o regulamin:

36. W przypadku popełnienia przypadkowego 1 fk, klawisz ma prawo ożywić więźnia wpisując komendę /ozyw.

Z tego co wiem, nie napisałeś nam na [email protected], że zrobiłem na tobie fk. W przypadku 1 fk nie chodzi się na forum, żeby pisać skargę tylko pisze się na [email protected] do adminów (chyba do czegoś [email protected] służy co?)

Edited by czubek

Powiem Tak jako że jest coś tam o mnie to się wypowiem z praktycznego punktu widzenia chciałem oddać czubkowi ponieważ mnie sprowokował lecz przez lagi zrezygnowałem z tego planu niech ma dzień dziecka.

A teraz jeśli chodzi o ciebie na demku widać że w tym momencie jest mały problem bo demko jest zlagowane i sytuacja wygląda tak że czubek cie atakuje bez powodu.

Właśnie i teraz jest problem bo przez zlagowane demko wygląda to tak jak by cie specjalnie zabił czy tak było teraz nie wiem lagi miałem :o

Tyle ode mnie jabłka macie 🍏🍏🍏

W dniu 4.05.2020 o 17:18, czubek napisał:

Tak jak już napisałem, skoczyłem nad cientym, a ty się specjalnie cofnąłeś i mnie uderzyłeś bezpodstawnie. 

To naucz się skakać bo wleciałeś we mnie i NIE, NIE COFNĄŁEM SIĘ SPECJALNIE ŻEBY CIĘ UDERZYĆ tylko cofnąłem się żeby zobaczyć wy robicie z Cientym i dlaczego on sobie biega, gdzie chce a ty pajacujesz i przed nim uciekasz. Zresztą, to samo zrobił bodajże Poeta też cie cofnął razem ze mną.

Odpowiedziałem tutaj bo nie mogę edytować już posta.

Edited by Rozmy
Odpowiedz

Z logów to tyle, które przypominam były na zwykłym say'u:

Rozmy -16:16:17- 'say' "no kurwa wleciales we mnie"
Rozmy -16:16:19- 'say' "czubek"

Rozmy -16:16:44- 'say' "pierdole na jakiego pionka skarge pisac"

04:53 - widać jak czubek prowokuje Cientego i ten idzie za nim, aby go uderzyć pięścią

Nagle jest 05:06 w demku i 05:11 - ucięło tutaj sekundy i nie mogę ocenić zaistniałej sytuacji (zlagowane demko)...

05:38- słyszę tylko "Specjalnie podlazłeś..." i nagle demko zlagowane przeskakuje na 05:41... Co z tego wynika, że  czubek widział co piszesz na say'u.

Podsumowując, jest mi ciężko podjąć decyzję, bo nie mogę zobaczyć tych najważniejszych sekund demka.

W dniu 4.05.2020 o 17:18, czubek napisał:

Z tego co wiem, nie napisałeś nam na [email protected], że zrobiłem na tobie fk. W przypadku 1 fk nie chodzi się na forum, żeby pisać skargę tylko pisze się na [email protected] do adminów (chyba do czegoś [email protected] służy co?)

Może i nie napisał tego na [email protected], ale odpowiedziałeś na jego słowa - więc zareagowałeś na pisanie na zwykłym czacie, gdzie sprawę powinieneś rozwiązać do końca na serwerze, a tego nie zrobiłeś. Czy nie prościej było ożywić danego gracza? Nie rozumiem czasami tych banalnych sytuacji. W ogóle w przypadku tej "próby buntu", co mi na taką nie wyglądało, bo potem stał jak słup soli (ale tu mogę tylko gdybać, bo nie widzę najważniejszych sekund demka) - wystarczy ożywić i wydaję mi się, że to by wyszło na dobre Tobie @ czubek jaki @Rozmy i nie byłoby teraz tej skargi.

Co mogę zrobić w tej sprawie, przez to demko taka lipa, długo nad tym myślałam. Ale spoko, jakąkolwiek decyzję podejmę i tak komuś się nie spodoba.

A więc @Rozmy i @ czubek fajnie jakbyście podali sobie rączki na zgodę i zakopali topór wojenny, który pomiędzy Wami jest. Następnym razem nie chce widzieć takiej sytuacji, gdzie "reagujesz" na zgłoszenie na czacie, a potem tłumaczysz się [email protected], bo wyciągnę z niej większe konsekwencję niż tylko upomnienie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.