Jump to content

skarga na seq

TrombaWi3trzna
 Share

Recommended Posts

Twój nick: TrombaWi3trzna

Nick gracza, na którego jest skarga: Seq

Dokładny czas zdarzenia: 10:39

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip): SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 15119729 ' 

Opis: Dostalem Nie Słusznego Bana Od seq za niby skrypty bhopa ktorych nie mam 

Dowody: mam takie ze caly serwer widzial a po 2 chlop kazal mi przytrzymac spacje i to zrobilem i nagle pisze do mnie ze cos ukrywam xD troche to smieszne jak mozna prosic 

to tez chcial bym zeby degrada dostal :)

- Jak Cos To Sry jak cos bedzie zle ale ja pierwszy raz tu jestem i zglaszam skarge 

Edited by TrombaWi3trzna

Wzbudziłeś moje zainteresowanie na mapie zm_zombust, link do hltv http://ehltv.hltv.org.pl/srv55714/HLTV-2004301010-zm_zombust.dem.zip, gdzie od 13:20:00 zacząłeś śmiesznego bhopa w kampie na kucku i mimo, że Cię odpychałem to ty dalej bhopowałeś bez próby nabrania rozpędu z powrotem. gdy któryś z zombiaków użył knockback bomb to ty jedynie przeleciałeś za mnie nie wiedząc co się dzieje

Następnie, jako, że miałem nie małe podejrzenia to patrzyłem na Ciebie na spect na mapie ze_osnapitzari_lg, link do hltv http://ehltv.hltv.org.pl/srv55714/HLTV-2004301025-ze_osnapitzari_lg.dem.zip. Na serwerze jest plugin wykrywający kto jakie przyciski trzyma. W tej sytuacji mi to bardzo pomogło. Dostałeś free vipa z losowania, kiedy poprosiłem Cię byś zrobił double jumpa to wykonałeś reconnecta, aby tego vipa stracić(Przypomnę tutaj, że w tych gorszej jakości skryptach wszystkie dodatkowe skoki wykorzystywane są od razu). Postanowiłem więc zbadać Cię w inny sposób - przytrzymanie spacji. Otóż gdy inni przytrzymywali spacje to cały czas plugin ją pokazywał. U Ciebie - Nie. Ban w 100% słuszny, chyba, że plugin jest zły - w co wątpie, bo jest używany na znacznej liczbie serwerów i nikt nie narzekał.

Edited by seq // luv.anime

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.