Jump to content

Recommended Posts

Twój nick: dojce gabana

Nick gracza/admina: nightvz

Opis sytuacji: Owy admin bedąc w ct, zostawił bez pomocy innego admina na całą rundę, gdzie wiadomo mapa duża i potrzebna była 2 para rąk do pomocy..

IP/SID: Tu raczej nie chodzi o bana, co o wymierzenie kary w postaci ostrzeżenia/upomnienia, także pomijam.

Data i czas zdarzenia: Wczoraj ok. godziny 18.

Dowody(ss/demko):  http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004231715-jail_arena_city.dem.zip  - 29.44-30.53 Kampienie/afk w gr. 31.13-38.20 - Mo i tutaj jest stagnacja kolan tzw. Przez cały czas, jak widać zero pomocy, reakcji lub jakiejkolwiek subordynacji ze strony zgłoszonego. Strażnik jest oddalony o prawie całą mapę od prowadzącego, a z tego co wiemy strażnik jest od pomagania i pilnowania porządku w razie buntu ze strony osadzonych.Mam nadzieję, że wszyscy są traktowani równo i nightvz również poniesie jakieś konsekwencje. 

Edited by dojce gabana

47 minut temu, dojce gabana napisał:

29.44-30.53 kampienie/afk w gr.

Czepiasz się na siłę. Admin który był prowadzącym, nie wyszedł z więźniami z cel. Powodem AFK, była ważna sprawa do wyjaśnienia z jednym z obecnie grających w tamtym momencie. Delikatny spór.
Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego piszesz skargę gdzie Ciebie na serwerze wtedy nie było?
Basia poradził sobie zawodowo, nie miał żadnych problemów do mnie o tego chwilowego afka. @ basiaspotpiontki uraził Cię mój chwilowy AFK? Stało się coś w tamtym momencie by mnie ukarać?

1 godzinę temu, nightvz napisał:

Czepiasz się na siłę. Admin który był prowadzącym, nie wyszedł z więźniami z cel. Powodem AFK, była ważna sprawa do wyjaśnienia z jednym z obecnie grających w tamtym momencie. Delikatny spór.
Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego piszesz skargę gdzie Ciebie na serwerze wtedy nie było?
Basia poradził sobie zawodowo, nie miał żadnych problemów do mnie o tego chwilowego afka. @ basiaspotpiontki uraził Cię mój chwilowy AFK? Stało się coś w tamtym momencie by mnie ukarać?

Ale przecież mogłeś w jednym momencie mogłeś pomagać @ basiaspotpiontkijak i wyjaśniać sprawę z rzekomym graczem którego nie podałeś bo pewnie takiej sytuacji nie było.

//Właśnie się zorientowałem, że mogłem edytować to wyżej. Niestety nie mogę już usunąć tej odpowiedzi 🤷🏿‍♂️

Edited by dojce gabana

Była sytuacja gdzie wyjaśniłem Graczowi którego doskonale znamy obydwoje. Runda została przeprowadzona pomyślnie, bez żadnych problemów. Wam jako graczom również się zdarza wam być afk, i nie uwierzysz ale dajemy wam szansę i w rundzie następnej - gracie i prowadzić jak należy. Zamiast czepiać się każdego szczegółu, powinniście grać. Wyjaśnić takie błahostki gdzieś prywatnie. 

Wątpię by taki występek Cię mógł zirytować lub coś w ten deseń, gdzie nadmienię ze Ciebie mój drogi na serwerze nie było. Piszesz skargi na zawołanie bo komuś się coś nie podoba? 

Pisanie skarg na siłę, jest bardzo słabe z twojej strony. Pomijając fakt że skarga napisana bym wyleciał jak najszybciej bo Ci nie wpasowalem jako strażnik. Z mojej strony tyle.

Strażnik był afk, ponieważ wyjaśniał jakąś sytuację z innym graczem, co w tym złego? Śmieszni jesteście, gdyby zapewne nie "załatwił" tej sytuacji z tą inną osobą, to byście o to skargę pisali. Mogłeś zgłosić basi na [email protected], że strażnik afczy, to zostałby wykopany i po problemie... Achhh sory, nie mogłeś, bo Cię nawet na serwerze nie było, tylko próbujesz szukać jakiś błahostek, aby pisać skargi.

Niesłuszna skarga.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.