Jump to content

[Podanie] Puszek :3

DontPush
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze: DontPush
Mutacja głosu: Tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/DontPush/193.33.177.54:27176/ 
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: Oczywiście, byłem adminem już kilka razy.
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Może zaczniemy od tego, że miałem już 2 razy admina na tym serwerze i nigdy nie było ze mną problemów (musiałem zrezygnować ponieważ sprawy rodzinne wzięły górę) - mam teraz bardzo dużo czasu i siedzę na serwerze (a jeśli nie to jestem na steamie i jak będę mógł to wejdę) - więc czemu by go przy okazji nie pilnować? Gram w różnych godzinach, raz całą noc a raz cały dzień (zależy od humoru) - chciałbym kontynuować swoją "karierę" i pilnować porządku bo to co się ostatnio wyrabia na serwerze (mam na myśli cziterów) to przekracza ludzkie pojęcie :peepoTeddy:

Chciałbym również pomóc obecnej administracji bo nikt nie jest w stanie siedzieć cały dzień na serwerze dlatego przybywam i jestem gotów działać. 

Zapewne pojawi się temat mojej kultury, ale czasami jestem zbyt poirytowany i emocje biorą góre - zostałem ukarany i wyciągnąłem wnioski, jeśli zostanie mi to wybaczone to możecie mieć pewność, że będę grzecznym chłopcem i nie będę wdawał się w zbędne dyskusje na czacie bo to do niczego nie prowadzi. Jestem aktywny na forum oraz  śledzę dział serwera, ale również staram się być na bieżąco ze wszystkimi działaniami jakie zostają podejmowane. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytanka zapraszam na teamspeaka, znajdziecie mnie na kanale hanta <3
Posiadasz działający mikrofon: Tak
Kontakt (GG / Steam): Steam
Steam IDhttps://steamcommunity.com/id/510741815/
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%:  Oczywiście

Ja jestem za okresem próbnym 

+ Steam 

+Mikrofon

+Doświadczenie

+GT fajnie zapowiadające

+Nie sprawia problemów

PS: Pamietaj, że będąc adminem trzeba panować nad emocjami, słowami tip :)

Powodzenia

W tym roku 6 banów:

- 2 za leis'a :icon_surprised:

- 4 za kulturę - z czego 2 w tym miesiącu, a jeden nawet wczorajszy - nie wydaje mi się, że tak wygląda wyciąganie wniosków z banów, dlatego zamiast obiecywać to najpierw pokaż nam, że faktycznie potrafisz być tym grzecznym chłopcem ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.