Jump to content

Punkt do regulaminu

Maykie
 Share

Recommended Posts

Jestem za. Świetny pomysł z tą propozycją, :pepog: tak jak wspominałeś, są stolice czy przysłowia czy nawet własne zabawy typu "szybkie paluszki", które pokazują umiejętności szybkiego pisania, znajomości stolic itp. Propozycja jak dla mnie nie do odrzucenia. :peepoJuice:

porównując zagraniczne jaile do polskich to jest tragedia z mułem zasypana na dnie; są przypadki, w których wejdzie taki no name i przez x czasu wybiera y osób do zabicia, właśnie poprzez losowanie, bo nie chce mu się wykorzystać elementów mapy i idzie na łatwiznę - na pewno dodanie tego punktu skutkowałoby większą kreatywnością i zmuszenie przy tym prowadzącego, aby korzystał z obiektów znajdujących się na mapie

Jak dla mnie zmiana naprawdę na plus która zmieni wiele bo jak sam napisałeś zaawansowanie losowanie jest po prostu narzędziem do zabijania osób których nie lubimy lub nam popadły po przez wylosowanie ich i zabicie co psuje ducha Jailbreak czyli dobrą zabawę.

Więc zmiana jak najbardziej na plus ponieważ zabronienie tego przynajmniej powinno wpłynąć na bardziej kreatywne prowadzę a za tym na lepszą zabawę to tyle ode mnie.

Tutaj jabłko dla ciebie za propozycje 🍏 a tu dla pani opiekun żeby miało się w co wgryźć 🍏 xD 

26 minut temu, Apple Daddy 🍏 napisał:

Jak dla mnie zmiana naprawdę na plus która zmieni wiele bo jak sam napisałeś zaawansowanie losowanie jest po prostu narzędziem do zabijania osób których nie lubimy lub nam popadły po przez wylosowanie ich i zabicie co psuje ducha Jailbreak czyli dobrą zabawę.

Więc zmiana jak najbardziej na plus ponieważ zabronienie tego przynajmniej powinno wpłynąć na bardziej kreatywne prowadzę a za tym na lepszą zabawę to tyle ode mnie.

Tutaj jabłko dla ciebie za propozycje 🍏 a tu dla pani opiekun żeby miało się w co wgryźć 🍏 xD 

jak cienty napisał nic dodać nic ująć uważam że ten pomysł byłby bardzo dobry dla tego serwera bo skończyłoby się losowanie osób poprzez zaawansowane losowanie w celi wyeliminowania osób które nam podpadły tudzież których nie lubimy (przypominam że wykrycie takiego czegoś jest bardzo ale to bardzo trudne ) także czekam na wypowiedz naszej ukochanej pani opiekun :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.