Jump to content

Podanie o admina Maykie

Maykie
 Share

Recommended Posts

Imię: Michał

Kontakt: Ts, steam, forum

Twój nick na TS3: Maykie

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: W ostatnim czasie poświęcam bardzo dużo czasu na ts'a, jestem aktywny niemalże od rana do nocy. Lubię podejmować się nowych zadań, w których mogę zdobywać nowe doświadczenie. Jestem otwarty na nowe znajomości i chętnie służę pomocą.

Ile czasu spędzasz na TS3: Na obecną chwilę jest to czas od około 5 godzin do nawet 12 godzin dziennie.

Czy posiadasz admina na innym TS3?: Nie 

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 5

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Raczej podstawowe, nigdy wcześniej nie pełniłem tej funkcji. Myślę jednak, że kilka poradników i rady od kolegów pełniących już tę funkcję poskutkują tym, że szybko ogarnę to co najważniejsze i pomału będę zdobywał doświadczenie w tej roli.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie): Posiadam

Na wielkie TAK :D 

+ Wiek

+ Naprawdę czesto na TS3 :D 

+ Ogarnięty chłop :P 

+ Zawsze oferuję dużą pomoc, gdy ktoś coś nie wie nie rozumie. Maykie zawsze postara się to wytłumaczyć :) 

+ Potrafi się wykazać kulturą osobistą co jest jego wielkim PLUSEM, ale tak jak każdy potrafi też rzucić wulgaryzmem (Każdy z nas jest człowiekiem) :wczapce:

Myślę że dobrze się sprawdzi w roli Admina TS3

By Nethiri,

2.18 Zakazuje się nadmiernego używania kolorów w postach. Następnym razem zastosuj się do tego podpunktu.

jestem na tak

-dzieckiem nie jest bardzo ogarnięty chłop

-kultura no można powiedzieć że nigdy nie widziałem by z kimś sie wyzywał bądż miał jakiś konflikt

w sumie dałbym okres próbny tylko z powodu doświadczenia które ma niewielkie ale wydaje mi sie że szybko sie nauczy obsługi na ts :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.