Jump to content

serwer off

Omega*
 Share

Recommended Posts

Dodam ze teraz wchodzac na serwer z jakies 15min wyszlo ze jestem zbanowany sprawdz konsole w konsoli nic nie pisalo... juz pisalem odwolanie ale jakos wszedlem... 

Error: server failed to transmit file 'sound/rs_1s2k/onlyd2_rs_0420/089.mp3'

Edited by donPDG*

Ehh, dzisiaj grałem dość długi okres i owszem tak jak wyżej wspomniał Omega zdarzyły się takie sytuacje z serwerem off, lecz o dziwo na 3h, po każdej mapce to było do 30 sekund, więc najwyraźniej nie byłem świadkiem tych dłuższych przestojów bądź serwera tak faktycznie wyłączonego. Co do paczki owszem, zdarza się że nie pokazuje się terrorystom gdy ktoś z nią padnie bądź wyrzuci, ale jeszcze lepsze rzeczy są gdy paczka jest podłożona, a mi śmiga po całej mapce bo czerwony znacznik przeniósł się na terroryste i teraz zgaduj A czy B.

@donPDG*to nie jest zbanowanie tak btw, na #2 mi tak ze skinami się robiło, że musiałem usunąć dany skin, bo wgrał się jakoś dziwnie i zamiast skinu do famasa miałem do deagla. Ale tutaj jak widać miałeś problem z rsem, a to akurat jest sytuacja w której sam cs i serwer musiał Cię dopuścić do gry, bo najwyraźniej miałeś mały błąd, ale samo się naprawiło i wątpię abyś miał ponownie z tym problem

55 minut temu, kaszel napisał:

Co do paczki owszem, zdarza się że nie pokazuje się terrorystom gdy ktoś z nią padnie bądź wyrzuci, ale jeszcze lepsze rzeczy są gdy paczka jest podłożona, a mi śmiga po całej mapce bo czerwony znacznik przeniósł się na terroryste i teraz zgaduj A czy B.

@donPDG*

Uważam to za poważny problem, bo czasami nie wiem czy wywalić jakiegos TT że obija sie z celami, czy po prostu nie widac owej PAKi na radarze, może to rodzić czasami spięcia na serwerze 🙄

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.