Jump to content

Maykie
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Maykie

Nick gracza/admina: czubek

Opis sytuacji:

Wchodzę do ct z Kubuśkiem i na starcie czubek każe prowadzić Kubuśkowi, zapytałem dlaczego stawia mu taki wymóg, na co admin odpowiedział, że w przeciwnym razie wyleci z ct. Jak mnie pamięć nie myli, to będąc w ct nie ma obowiązku prowadzenia. 

1. Aby być w drużnie klawiszy potrzebna jest znajomość regulaminu i sprawny mikrofon.

Jak widać, pamięć mam jeszcze dobrą. Do całej dyskusji między mną, a czubkiem swoje pięć groszy dorzuca gracz Voofy, ja w dalszym ciągu spokojnie dyskutując i próbując dowiedzieć się dlaczego Kubusiek dostaje nakaz prowadzenia, usłyszałem następujące słowa od strony wyżej wymienionego gracza "jesteś toxic", przypominam że nikogo nie obrażałem i starałem zachować kulturę, ale w odpowiedzi słyszę następujące słowa "wyjmij kij z du*y". Wypowiedź tą zgłaszam na [email protected] i w tym momencie przechodzimy do sedna skargi. 4:40 Osia na sayu pisze, że nic złego nie powiedział, nie no jasne oczywiście, że nie. Lecimy dalej i tu jest perełka, creme de la creme można powiedzieć. Minuta 4:50 na środku ekranu pojawia się potężny, biały napis, który pozwolę sobie zacytować, 

"O ch*j ci chodzi?". Zdanie to napisał czubek, lekceważąc to, co zgłosiłem na [email protected] i jednocześnie mnie, nie wykazując się przy tym wysoką kulturą osobistą, która na tym stanowisku jest wymagana, ale mogę się mylić. Jaki przykład daje graczom, szczególnie tym młodszym w tej sytuacji admin?

• Wysoka kultura osobista.

• Szczegółowe zapoznanie się z regulaminem serwera oraz forum.

Wymienione wyżej wymogi posiadania admina jednak chyba mówią same za siebie i utwierdzają mnie w przekonaniu, że jednak się nie mylę. Wiadomo, że na serwerze można przeklinać, lecz z umiarem, ale takie zachowanie admina w stosunku do drugiego gracza jest zupełnie nie na miejscu, czyż nie? Wczoraj "zwykły gracz" dostał bana na tydzień za napisanie cytuje "zamknij mordę" w kierunku strażnika, czyli jak mniemam admin graczowi jest git, gracz adminowi = odpocznij sobie. Generalnie niekompetencja adminów na serwerze jest przerażająca (oczywiście nie mówię o wszystkich, bo są admini których lubię i szanuję i te osoby wiedzą o kim mówię). Na serwer wchodzicie w 5 na raz na jedną, max dwie mapy (zaznaczam nie mówię o wszystkich) i później cały dzień może was nie być, na serwerze zrobiło się straszne przedszkole i nie mówię tu o graczach, bo wiadomo, że zawsze grały tutaj osoby młodsze, ale mówię o zachowaniu i kompetencji adminów. Dlatego też to pierwsza i nie ostatnia skarga skierowana w stronę tej piaskownicy. Zanim ktoś mi zarzuci, że jak mi się nie podoba to mogę nie grac, otóż jestem związany z tym serwerem i gram tu dłużej od 90% z was, więc nie, to nie serwer mi się nie podoba, tylko to co się na nim aktualnie dzieje. Pozdrawiam Majkel. 

IP/SID: Pan admin, więc macie

Data i czas zdarzenia: 2020-04-08 godz. 18:50

Dowody(ss/demko): http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004081849-jail_minecraft_v3.dem.zip

Akcja od samego początku mapy

image.png.53a404e95b8a2a91b992633d8069d784.png

Edited by Maykie ♔

Godzinę temu, Maykie ♔ napisał:

Wchodzę do ct z Kubuśkiem i na starcie czubek każe prowadzić Kubuśkowi, zapytałem dlaczego stawia mu taki wymóg, na co admin odpowiedział, że w przeciwnym razie wyleci z ct. Jak mnie pamięć nie myli, to będąc w ct nie ma obowiązku prowadzenia. 

Tak, ale obowiązkiem Admina Serwera jest sprawdzenie czy gracz zna regulamin, a najlepiej jest to zweryfikować poprzez prowadzenie. Więc nie wiem co było tak wielkim problemem, aby Kubusiek prowadził w poniedziałek. Wszystko robione po złości.

Do całej dyskusji między mną, a czubkiem swoje pięć groszy dorzuca gracz Voofy, ja w dalszym ciągu spokojnie dyskutując i próbując dowiedzieć się dlaczego Kubusiek dostaje nakaz prowadzenia, usłyszałem następujące słowa od strony wyżej wymienionego gracza "jesteś toxic", przypominam że nikogo nie obrażałem i starałem zachować kulturę, ale w odpowiedzi słyszę następujące słowa "wyjmij kij z du*y". Wypowiedź tą zgłaszam na [email protected] i w tym momencie przechodzimy do sedna skargi. 4:40 Osia na sayu pisze, że nic złego nie powiedział, nie no jasne oczywiście, że nie.

Tutaj błąd ze strony Administracji, ponieważ słówka typu "wyjmij kij z du*y" potraktować możemy jako prowokację do kłótni. Powinno polecieć ostrzeżenie słowne, a gdyby sytuacja dalej się powtarzała - ban.

Zdanie to napisał czubek, lekceważąc to, co zgłosiłem na [email protected] i jednocześnie mnie, nie wykazując się przy tym wysoką kulturą osobistą, która na tym stanowisku jest wymagana, ale mogę się mylić. Jaki przykład daje graczom, szczególnie tym młodszym w tej sytuacji admin?

Może nie napisał tego do Ciebie w uprzejmy sposób, jednakże patrząc z drugiej strony przynajmniej zareagował na daną sytuację po zobaczeniu [email protected] Admin jest też człowiekiem - każdemu może zdarzyć się wulgaryzm, który nie obraża nikogo. Faktycznie, nie wygląda to zbyt kusząco dla oka, widząc taki napis na środku ekranu - więc się tym zajmę.

Wczoraj "zwykły gracz" dostał bana na tydzień za napisanie cytuje "zamknij mordę" w kierunku strażnika, czyli jak mniemam admin graczowi jest git, gracz adminowi = odpocznij sobie.

Hmm, wydaję mi się, że w tym momencie mowa o Twoim kumplu Kunshi'm (jeżeli nie to, I'm sorry, lecz chętnie o tym tutaj wspomnę). Z tego co kojarzę, wyzywał jednego z Adminów od "przyjebanych". Spójrzmy na jego historię banów... Pan Kunshi ma szczęście, że jeszcze ma szansę u nas pograć, 3 bany za obrazę rodziców + masa banów za kulturę. Sama pamiętam jak wyzywał mnie od "szm*t" i "dziw*k". A ja dałam mu szansę nawet na strażnika, ale i tak dalej jestem "ch*****m" opiekunem w oczach Twojej ekipy. ^^

kunshi.thumb.PNG.eab100a08135d3666a7848e89e35a93f.PNG

Na serwer wchodzicie w 5 na raz na jedną, max dwie mapy (zaznaczam nie mówię o wszystkich) i później cały dzień może was nie być, na serwerze zrobiło się straszne przedszkole i nie mówię tu o graczach, bo wiadomo, że zawsze grały tutaj osoby młodsze, ale mówię o zachowaniu i kompetencji adminów.

Wchodzą tyle ile mogą, skoro spełniają normę, którą muszą rozegrać, to za co mam ich karać? Poprosiłam ich, czy mogliby wbijać częściej w miarę możliwości, ponieważ przez tego "wirusa" jest znacznie większa aktywność graczy na serwerze.

Dlatego też to pierwsza i nie ostatnia skarga skierowana w stronę tej piaskownicy. Zanim ktoś mi zarzuci, że jak mi się nie podoba to mogę nie grac, otóż jestem związany z tym serwerem i gram tu dłużej od 90% z was, więc nie, to nie serwer mi się nie podoba, tylko to co się na nim aktualnie dzieje.

Ahhh, teraz "piaskownica", bo nie można "wyzywać dla beczki" jak za czasów "starych" opiekunów. Wybacz, musisz to jakoś znieść dopóki jestem opiekunem, a na razie dobrze się trzymam i nie mam zamiaru rezygnować z serwera.

Podsumowując zajmę się sytuacją odnośnie pisania wulgarnych tekstów na "czacie Administracji", bo rzeczywiście nie stawia to w dobrym świetle serwera. Z każdym Adminem odbędę indywidualną rozmowę, gdzie również porozmawiamy o traktowaniu graczy i w jaki sposób ich karamy, aby wszystko było perfekto. Odciążę Cię, abyś nie musiał już pisać skarg. ^^

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.