Jump to content

KunShi
 Share

Recommended Posts

Twój nick: 管理员管理昵称更改

Nick gracza/admina: czubek

Opis sytuacji: Obraza graczy 

IP/SID: macie

Data i czas zdarzenia:

1 akcja ~ 18

2 akcja ~ 18:29

Dowody(ss/demko):

1 akcja http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004071733-jail_blue.dem.zip

2 akcja http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004071805-jail_minecraft_night_b2.dem.zip

oj czubus czubus

1 akcja - powiedziałeś również "frajerze" czy coś w tym stylu 

2 akcja - po 1 zagłuszaliście razem z legendarnym polecenia prowadzącego przez to nie wiedzieliśmy co mamy robić, bana za kulturę dostałem wiec co to wnosi?

i nic obrażającego nie widzisz? "frajerze" przez takie coś innym podania odrzucali.

@ Weronika 2 akcja 24:54 a 1 nie chce mi się szukać aczkolwiek jest świadek maykie o ile u ciebie świadkowie się liczą 

Edited by KunShi

1 akcja. Po obejrzeniu demka dostrzegłem że cie na serwerze nie ma, a oglądając demka nie widać chatu żywych więc jak doszedłeś do tego, że tam wyzywam??
2 akcja. Również po obejrzeniu demka nie mówiłem nic co mogłoby obrazić graczy tylko wyjaśniałem sytuacje z jednym graczem.

Jak dla mnie jest ta skarga śmieszna i bezsensowna. Zostawiam temat dla opiekuna

A przy okazji dodam twoją kulturę :

[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  legendarny pysk
[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  jak wydaje polecenia

[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  KUR** NIE SLYSZE CO MOWISZ

[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  BO DRA PIZ**
[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  TE CTKI

[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  dobra zegnam was
[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  juz morde
[SVIP] 管理员管理昵称更改 :  zamknij

Edited by czubek

1 demko na 18:00 nic się nie dzieję + sprawdzałam logi czatu - również nic nie ma.

2 demko, nic kompletnie nie słyszę, aby Admin w jakiś sposób uraził gracza - normalnie wyjaśnia z nim sytuację.

"nie słyszałeś, było słychać"  - coś takiego jest tylko...

Albo pomyliłeś czasówki, albo sobie to wymyśliłeś.

Odrzucam tą skargę.

@KunShi zgłosiłeś mój post, w takim razie proszę o minuty bądź dzień w jakim miało miejsce owe zdarzenie.

24:54 - słyszę tylko, że czubek mówi około 40-tu... Następnie Sjemek wydaje polecenia, gdzie wtrąca się Legendarny Patriota, a czubek go upomina mówiąc "nie zagłuszaj". Nie wiem co w tej sytuacji jest złego? Skoro tylko go upomniał.

A co do akcji ze "świadkiem". Przyjdź na forum z dowodem  to załatwimy sprawę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.