Jump to content

Opcja Vote KICK/BAN

zdunek1337
 Share

Recommended Posts

WItam,mam propozycje dodania Vote kick/ban,już wyjaśniam dalczego.

Czasami bywa tak,że na serwerze przez pewien okres czasu jest brak jakiegokolwiek admina.

Wbija jakiś odaplony koleżka i wtedy przez pewien okres czasu niszczy nam rozgrywke.

Opcje Vote Kick mógłby odapalać np Vip,oczywiscie połowa serwera musiała by dać vote na tak by pretendenta do bana wyrzucić.

Grałem na paru serwerach gdzie ta opcja była i sprawowało się to dosyć dobrze.

Uprzedzajać wasze pytania,tak wiem że od tego jest admin,jednak nie zawsze jest on dostępny.

Pozdrooo.

Guest 50cent

Vote ban nie ma sensu, kto musiałby rozpisać demko w sytuacji, gdy zbanowany graczy odwołałby się od bana? Druga sprawa, vote kick, też na -, moglibyście tego nadużywać, bo np. jakiś dzieciak wam nie pasuje. Macie opcję [email protected], gdzie możecie zgłosić cheatera, więc zacznijcie jej używać, bo sam jakoś ani razu nie widziałem, żebyś coś na [email protected] napisał.

1 minutę temu, 50cent napisał:

Vote ban nie ma sensu, kto musiałby rozpisać demko w sytuacji, gdy zbanowany graczy odwołałby się od bana? Druga sprawa, vote kick, też na -, moglibyście tego nadużywać, bo np. jakiś dzieciak wam nie pasuje. Macie opcję [email protected], gdzie możecie zgłosić cheatera, więc zacznijcie jej używać, bo sam jakoś ani razu nie widziałem, żebyś coś na [email protected] napisał.

Zapomniałem dodac ze ban trwałby 30 minutek/po za tym wote kick nie wygladało by tak ze kickuje sie kogos bo sie nie lubi bo musi zgodzic sie na to poł serwera :)

2 minuty temu, 50cent napisał:

a co do [email protected] to zapraszam na serwer bo odkąd zacząłem grac byłes raz moze 2 na serwerze a [email protected] uzywam bardzo często 

Opcja vote nick/ban nie na sensu, ponieważ jak mówił @ 50cent było by ciężko wyjaśnić sytuację podczas odwołania od bana. Drugim problemem jest nadużywanie komendy przez graczy. Wyobraź sobie sytuację gdy grasz rano albo w nocy bo wtedy zazwyczaj jest mniej graczy i wejdzie np. 5 znajomych i będzie kick po kolei każdego gracza dla zabawy. Moim zdaniem zbędna opcja, zazwyczaj administracja znajduje się na serwerze albo jest online na steam wystarczy pisać na [email protected] w grze albo pw.

Ja też przegrałem na wielu serwerach i wiem jak ten plugin potrafi działać, a jeżeli komenda będzie od 10 graczy to co będzie się działo jak będzie 8 graczy? Komenda nie zadziała? I tak będziesz musiał zgłosić adminowi gracza co łamie regulamin. Próbujesz dać propozycje czegoś co zazwyczaj na serwerach nie wypala i jak już jest to zazwyczaj szybko znika. 

Edited by Guest

Propozycja została odrzucona!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.