Jump to content

50cent

Admin CS:GO Only Mirage
 • Content Count

  89
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  3d 8h 58m 52s

8 Followers

About 50cent

 • Rank
  Silver II
 • Birthday April 9

Information about me

 • Name
  Mateusz
 • Sex
  Mężczyzna / Male

Recent Profile Visitors

695 profile views
 1. Siema, wczoraj ruszył serwer o nazwie DragonMT2, jest to serwer easy, bardzo podobny do naszej ukochanej Pandory. Nie ma tam żadnych zbędnych nowości, czysty old school. Jeżeli ktoś jest chętny to zapraszam. Tutaj prezentacja https://forum.dragonmt2.pl/index.php?/topic/75-prezentacja-dragonmt2pl/
 2. Co do tego kto zostaje objęty kwarantanną to napisałeś to za ogólnie, każdy tak naprawdę może być teraz nosicielem wirusa, objawy nie pokazują się po jednym dniu. Kwarantanną zostają objęci ludzie, którzy w ciągu ostatnich 2 tygodni: byli za granicą, mieli kontakt z osobą u których podejrzewany jest wirus lub pracowali w miejscu, gdzie ktoś był zarażony - mowa tutaj głównie o lekarzach i pielęgniarkach.
 3. Jestem na tak, -wiek, -sporo czasu spędza na tsie, -raczej ambitny.
 4. Jestem na tak, -sporo czasu siedzi na ts'ie, -wiele osób go zna, -ma dystans w porównaniu do niektórych osób. Pozdrawiam.
 5. Z dedykacją dla @ Silverek
 6. smoke smoking GIF

  1. Show previous comments  3 more
  2. jenzeleq.

   jenzeleq.

   Ło ty siusiaku :kekw:

    

  3. 50cent

   50cent

   Ale wy mnie demoralizujecie!! 

  4. jenzeleq.

   jenzeleq.

   Oj tam oj tam! Zabieraj się i podawaj dalej! :D

    

 7. @ Agnesto jednak dobra w tego metina

  Przechwytywanie43213.PNG.47d0011d3628a28134b3a9bf934bf35b.PNG

  1. Agnes

   Agnes

   To znak że trzeba dołączyć do teamu żubrówka

 8. @ Nomako samobójstwach czy aborcjach też się nie mówi, a tego jest multum.
 9. Ciekawe tylko szkoda, że 1:1 skopiowane.
 10. Elo, jestem Krystian
 11. Faktycznie po obejrzeniu demka Orel zwyzywał Ci mamę. Jakie jest moje usprawiedliwienie? Otóż miałem zminimalizowaną grę stąd nie słyszałem co powiedział Orel, dowodem na to może być to, że zginąłem jako jeden z pierwszych i zminimalizowałem grę, ponieważ cały czas łowię sobie w metinie. Co do tego, że próbujesz mnie prowokować wystarczy popatrzeć na logi, wyzywasz się z gościem, dostajecie gaga i masz do mnie o to problem. A z cwaniakiem się nie myliłem, bo na [email protected] umiesz się rozpisać, ale jak w grze coś do Ciebie mówię to jest wielka cisza. Jeszcze wypisywanie do ludzi, że będzie na mnie skarga, po co? "50cent guzik o mnie wiesz" - nie wiem jak mam to odebrać, ale znów chyba próbujesz mnie bezsensownie zaczepić. "Poza tym nie odzywałem się wcześniej bo miałem muta od Ciebie." "(...) więc zaczynam rozmawiać z nim" - Najpierw piszesz, że rozmawiałeś z Orelem, potem jednak twierdzisz, że nie mogłeś się odzywać, bo miałeś muta. Dobrze wiedziałeś, że dostałeś ode mnie gaga, a nie muta, no i rozmawiałeś minutę wcześniej z Orelem, także ten.. "Po co miałem wyzywać się z typem jak wiedziałem że napiszę skargę na forum ?" - Kto powiedział, że od razu mamy się wyzywać? Zgrywałeś na [email protected] nie wiadomo kogo, więc chciałem z Tobą porozmawiać przez mikrofon.
 12. Ale nakłamane!! A tak serio to bardzo przyjemny post, a Ty Łukasz już nigdy nie po*uchasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.