Jump to content

[PODANIE] CiasteczKoO?

Ciastko^^
 Share

Recommended Posts

Twój nick na serwerze:  CiasteczKoO^^ l 1shot2kill.pl
Mutacja głosu: tak
Czas spędzony na serwerze (link do GT):  https://www.gametracker.com/player/CiasteczKoO^^ l 1shot2kill.pl/193.33.177.54:27176/
Czy miałeś styczność z amxmodmenu: tak
Dlaczego ty? Prosimy o dłuższa wypowiedz: Jest otwarta rekrutacja więc piszę przez ostatni czas trochę się zmieniło i myślę że na serwerze czas trochę przywrócić porządek i zasady.
Posiadasz działający mikrofon: tak
Kontakt (GG / Steam): steam, ts, forum
Steam ID: STEAM_0:1:530267902
Zapoznałeś się z WYMAGANIAMI na admina i je spełniasz w 100%: Oczywiście.

+[AKTYWNOŚĆ]- Aktywność utrzymywana na poziomie, gdzieś tam dziura w GT jest, ale może miałeś wolne po prostu, przecież nie mając rangi nie zgłasza się nieobecności :D 
+[ZACHOWANIE]- Jesteś osobą spokojną, która nie szuka zaczep oraz lubi wszystko wyjaśnić na spokojnie i do końca.
+[SUMIENNOŚĆ]- Na TS starasz się na 100% wykonywać swoje obowiązki, lecisz zawsze gdy ktoś jest na kanale pomocy.
Podsumowując, jestem na
TAK.
Powodzenia.

Nie nie nie ciasteczko robi problemy, zwłaszcza dla dorosłych po 23. Są granice i człowiek się stosuje a on przesadza jak Policja w tych czasach Dudy. Nadużywać władzy, Wolałbym żebyście Hant. przywrócili do pracy niż tego co lubi uczciwym chcących się wyluzować ludzi pograć, niż odrazu z gruby karać. są granice ale można upomnienie dać pogadać jak człowiek a nie. (zwłaszcza jak ktoś wyrażnie mówi i ma mikro) NIE NIE NIE

Edited by Zapiekanka

Jestem na NIE a dlaczego?

Sytuacja miała miejsce jakieś 10 minut temu, Longer napisał na czacie, aby Ciastko wyłączył komendę cl_lw a gdy napisałem longerowi, że mógł jednak tego nie robić na publicznym czacie bo ktoś będzie próbował (bo po chwili juz poleciał pierwszy kick za to) to wielce oburzony ciastko zaczął wypytywać co moje zdanie do tego wnosi i po co to piszę pomimo, że napisałem to do kumpla z serwera Longera. pozniej powiedziałem też, że na serwerze udajesz takiego "co ty nie ty" i jaki to ty mądry nie jesteś a wrzucasz screena na forum z grafiką software i grając na komendzie cl_lw to przyszedłeś co ct i zacząłeś tam na mikro coś pluć przez ten mikrofon przez który Cię ledwo słychać, ręki nie dam uciąć, ale mówiłeś coś w stylu "wiesz kim jestem" to wszedłem tu żeby sprawdzić i jakoś mnie nie zaskoczyłeś.

Podsumowanie:

- mikrofon przez który ledwo go słychać

- próbuje na siłe być mądrzejszy i wywyższać się

- 2 bany za kulturę + upomnienie z dziś żeby ogarnął słowa (też dostałem)

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.