Jump to content

Podanie ~ Omega #2

Omega*
 Share

Recommended Posts

Nick: 

Omega broKREACJA 

22

Steam ID:  

" STEAM_0:0:186798247 "

Czas spędzony na serwerze (link do GT): 

https://www.gametracker.com/player/omega * broKREACJA/145.239.16.78:27015/

Doświadczenie z amxx: 

W tym punkcie mogę bez problemu podać 9/10 ze skali znajomości amx która została podana u was na Forum.

Posiadałem już własne serwery i nie miałem z tym żadnych problemów. 

Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?: 

Czasami na serwerze potrafię przesiedzieć cały dzień. Przesiedziałem w tym kilka lat a to przekłada się na doświadczenie które posiadam. Chciałbym również poinformować że nie tylko dla mnie zależy banowanie ludzi i ogarnianie serwera. Chciałbym aby serwer się rozwijał oraz podnosił swoje "morale" jeżeli mogę tak to nazwać. Na pewno dążyłbym aby ludzie nawet w nocy grali bo aktualnie o godzinie pierwszej w nocy robi się pustka. Posiadam już jakieś kilka propozycji lecz to w swoim czasie, muszę skończyć wpierw to co zacząłem. Zależy mi również na atmosferze która panuje na serwerze, chciałbym ją utrzymać bo nie spotkałem się nigdy ale to nigdy z taką jaka tu jest. Podziwiam was i wiem że to cała społeczność tworzy a nie tylko jakieś "asy". Co o mnie mogę napisać? Posiadam STEAM'a co jest chyba dużą zaletą. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem jak na swój wiek . Mam ogromne poczucie humoru oraz jestem pedantem. Tak jak już pisałem dużo czasu spędzam na serwerze a na forum może jeszcze więcej. Jestem człowiekiem z którym można bez żadnego problemu się skontaktować i załatwić szybko sprawę. Szybko nawiązuje kontakty z ludźmi na serwerze i chyba większość osób mnie już nawet jakoś zna oraz ma o mnie dobre zdanie. Poprzednie podanie zostało odrzucone z powodu godzin spędzonych na serwerze ( GT ). Myślę że nastąpiła ogromna zmiana w czasie gry a poprzednie podanie napisałem za wcześnie. 

Ode mnie to wszystko czekam na wasze wypowiedzi.

Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE): 

4 godzinki mi chyba brakują z tego co wiem do wymagań (100%), brak miesiąca stażu na serwerze

Pozdrawiam Mateusz 

@ donPDG* źle odebrałeś moje słowa na czacie lecz nie ma problemu <3

Edited by Omega*

Dziwny "wzor podania" dla mnie podkoloryzowany... :)

Pamietam sytuacje gdy ciagle nawiedzal i dalej nawiedza serwer koles z czitami bany dostawal i wraca nonstop nic nie pomagalo ban sid cfg itd spamowales wtedy say co to za admini ze sobie rady dac nie moga nawet bana na cfg dac nie umieja... itp :) a robilismy wszystko... nic nie pomagalo to slaye dostawal co runde... Szydziłes z tego piszac ;)

Taka Historia ktora widze teraz przed oczami hehe (a mam skleroze) 

Sadzac po podaniu jestes osoba o wysokim mniemaniu :) moze to i dobrze byle Ci palma nie odbila... Bo podania Adam Mickiewicz by sie nie powstydził :)

Mimo tej histori hehe 

TAK 

+ czesto widywany ostatnio co wchodzilem to był.

+ Zgłoszenia [email protected] (99% resp TT) ogólnie dawno nie widzialem od nikogo z graczy ze ktos wh albo cos heh only resp TT :)

+ Amx co nie jest trudne ;) hehe 

Mam nadzieje ze bedzie miła i zgodna wspolpraca :) że ranga nie zrobi z Ciebie RAMBO :) 

No i gdy znów wejdzie ten przezemnie nazywany "Dzban" Czit to pokazesz jak sie to robi :) 

Mysle do zobaczenia na [email protected] :)

TAK

Jestem na TAK

+Wiadomo steam

+ Wierząc Ci na słowo, takie doświadczenie przyda sie w późniejszym czasie

+ Godziny dobite (nie rozmieniajmy sie tam o drobniaki :D) 

+Nie poddał się po 1 odrzuceniu podania, zaczekał i napisał kolejne ^^

Edited by Destiny ;]

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.