Jump to content

Skarga na adminów

KunShi
 Share

Recommended Posts

Twój nick: 管理员管理昵称更改

Nick gracza/admina: osia czubek krawiec 

Opis sytuacji: Fragowanie, faworyzacja:

Fragowanie sami mówicie żeby karniakować, nawet gdy 4 dni buntów i tak utrzymujecie żeby karniakować, jakoś teraz u was tego nie widać.

Faworyzacja gracz reds zrobił mass TK, czubek pytał się kto to zrobił napisały 2 osoby + ja ze "to ja" lecz tylko ja dostałem bana, pisałem potem czubkowi że czemu tylko ja dostałem bana jak "12" osób pisało takie coś, dostałem od niego odpowiedź "mogłeś na 3d wiec się ciesz". 

IP/SID: macie.

Data i czas zdarzenia: 15.25? 

Dowody(ss/demko):

Fragowanie - http://ehltv.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-2004021511-jail_kakao_beta.dem.zip

to jest jakoś środa czwartek, na początku mapy 

faworyzacja - https://imgur.com/a/i6kMoOi

@ osia46 przeczytaj jeszcze raz od początku do końca do napisałem 

może napisze wam dużymi literami bo chyba nie widzicie.

przykład; 

GDY JA JESTEM W CT I 4 RUNDA Z RZĘDU JEST BUNT I ZABIJAM OD RAZU TO PŁACZECIE ZE KARNIAKUJEMY NIE FRAGUJEMY NAWET WERONIKA TAK MÓWI A GDY WY JESTEŚCIE TO JUŻ MOŻECIE FRAGOWAĆ?

Edited by KunShi

Byliśmy w trójkę w ct i co rundę się buntowaliscie, nie dziw się że byliście zabijani-sam zabijasz jak się buntują więc czemu się czepiasz, gracz popełnił mass team kill, gdy spytaliśmy się kto to zrobił poszedł spam ale widzieliśmy tylko ciebie jak napisałeś "ja"

Gracz który popełnił mass teamkill został zbanowany, również ty dostałeś bana za wprowadzania w błąd administracji, według mnie za krótka kara, bo w regulaminie jest napisane " Zakaz celowego wprowadzania w błąd administratorów: Ban 3 dni - 1 tydzień." Wiec powinieneś się cieszyć że na godzinę ban

Każdą możliwą rundę się buntowaliście, więc zaczęliśmy zabijać a nie karniakować (też tak często robisz). Gdy gracz zrobił mass tk zapytałem się kto to zrobił. Osoba się przyznała, ale ty chciałeś wprowadzić w błąd adminów, ponieważ napisałeś "ja". Był duży spam i zauważyłem tylko ciebie, że to napisałeś więc postanowiłem dać ci bana. Osoby, które również to napisały, a my tego nie widzieliśmy, ponieważ byliśmy w ct i był duży spam, również zostaną ukarane banem.

Co do fragowania, to w tym przypadku @ krawiec & @ czubek zawinili - nie można na początku sobie zabijać więźniów, a później na kolejnym poleceniu innych karniakować (Mówiłam wam o tym milion razy). @ osia46 ma farta, bo nikogo nie biła, tylko goniła uciekiniera.

Co do faworyzacji to tutaj wyciąg z logów :

HP MarCo -15:21:07- 'say' "to ja"
HP MarCo -15:21:09- 'say' "nie bylem"

Capitan karot 68 -15:20:41- 'say' "ja"
管ç†ĺ‘管ç†ćµç§°ć›´ć”ą -15:20:45- 'say' "ja"

Był bardzo duży spam, sprawdzałam w logach, mogli nie zauważyć wszystkich piszących - a Ty dostałeś i tak bardzo, ale to bardzo niską karę. 

Capitan karot 68 - zostanie ukarany również za to co napisał.

Hp MarCo nie powinien zostać ukarany banem, ponieważ napisał "to ja nie byłem" - 2 sekundy różnicy pomiędzy wiadomościami, więc pisał ją jedną pod drugą.

Skarga po części słuszna (chodzi mi tutaj o karniakowanie i zabijanie).

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.