Jump to content

Skarga katelyn

tragedIa
 Share

Recommended Posts

Nick: Katelyn
Czas: Przed chwilą
Powód: Ban za kulturę na 5godzin. Niepowinienem dostać tak długiego bana dlatego gdyż to moj pierwszy ban za kulture od dłuższego czasu. Powinienem dostać pierwszo kicka lub bana na 5min, a następnie bana na dłużej.
STEAM ID / IP: nieposiadam gdyż admin odrazu wyszedł z serwera.
Dowody (ss/demo)http://ehltv.hltv.org.pl/srv55773/HLTV-2003171624-de_c4.dem.zip

Guest Katelyn

To że to Twój pierwszy ban za kulturę nie ma totalnie znaczenia, bo regulamin serwera znasz i wchodząc na niego go akceptujesz.
Twój kolega dostał ODE MNIE *możliwe, że dostał jeszcze od kogoś innego, ale tego nie wiem* dwa kicki, bo dwa razy próbowałam go zbanować przez menu, ale się nie dało, więc trzeba było użyć komendy.
Już po pierwszym kicku zacząłeś coś komentować co było zbędne, po drugim tak samo, a po banie na [email protected] napisałeś ,,Za te kicki chyba ktoś chce stracić admina" potem przez mikrofon poszły teksty w moją stronę i następnie zacząłeś wyzywać innego gracza, dobrze wiesz kogo.

Guest Katelyn

Nie mam obowiązku nikogo ostrzegać przed banem
-  Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania, wchodząc na serwer automatycznie go akceptujesz. 
Zapraszam

Można zamknąć, żeby uniknąć zbędnej dyskusji.

Edited by Katelyn

Dostalem tego bana po pierwsze za pierwszym razema po drugie na 5 godzin a max ban za przeklinanie jest na 3h więc raczej cos w tym nie tak.  Nie powinnaś dawać mi bana na tak długo dlatego, że miałem coś do ciebie. Jestes tylko adminem a nie kims wyższym odemnie :)

Zamykam żeby uniknąć spamu, czekajcie na decyzję. 

Obejrzałem sobie demko, przez mikrofon groziłeś @ Katelyn ze straci zaraz admina jak się wku**isz- a kim Ty jesteś żeby mówić komuś że straci admina ? 
Druga sprawa @ zdziebel25 zwracał Ci uwagę przez mikro żebyś ogarnął- wtedy odpowiedziałeś ze masz wyje***e i mogą Cie banować. Coś w takim stylu. Brak kultury do tego groźby- tak bo straszenie kogoś ze straci "Range" to jest grożenie.

Niżej daje logi z [email protected] i wycinek Twojego bana.

Cytat

L 03/17/2020 - 16:20:28: [adminchat.amxx] Chat: "tragedIa.exe<6071><STEAM_1:0:985902500><>" chat " kto kickuje ludzi z usmiechnieta buzka?"
L 03/17/2020 - 16:24:23: [adminchat.amxx] Chat: "tragedIa.exe<6187><STEAM_1:0:985902500><>" chat " zaraz ktos admina straci."
L 03/17/2020 - 16:26:04: [amxbans_main.amxx] Katelyn<6199><STEAM_0:0:245002153><SPECTATOR> zostal zbanowany tragedIa.exe<STEAM_1:0:985902500> na 5 godzin (300 Minut/y). Powod: KULTURA.

Z racji braku kultury z Twojej strony poprzez voicechat + straszenie kogoś że straci admina, przedłużam Ci bana do 1 Dnia. Żebyś sobie ochłonął i pomyślał nad Swoim zachowaniem 
@ Katelyn miała podstawy do zbanowania, konsultowała to z innymi osobami (UBT). NEQu siedząc na spect myśle ze przyglądał się grze gracza co nie zmienia faktu ze niepotrzebnie dodał swoje trzy grosze.

Skargę odrzucam. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.