Jump to content

Nowe rangi

Guest 50cent
 Share

Recommended Posts

Guest 50cent

Witam, wpadłem na pomysł kosmetycznego urozmaicenia gry poprzez dodanie rang dla ludzi z punktami na minusie, np. -100 pkt. - drewno 1, czy coś takiego. 

Edited by 50cent

Guest 50cent
4 minuty temu, jenzeleq. napisał:

Jak masz tyle punktów cent, to Tobie będzie to jak najbardziej przydatne :)

XD

dobra, jestem egoistą, myślę tylko o sobie, sory

Sam w sobie pomysł jest ciekawy ale pytanie czy to nie bedzie tylko nie potrzebne obciążenie serwera?! Z każdym pluginem zwiększa się obciążenie serwera a juz nie raz widzialem jak na serwerach "małe" pluginy które dużo nie zmienialy, muliły serwa do takiego stopnia że 50% graczy przestawało grać. 

Jeśli chodzi o moje zdanie to ogółem lepiej iść w serwer z mniejszą ilością pluginów i celować w stabilniejszy serwer/rozgrywkę. Pomimo że zapewne był by to mały plugin to jesli zbierze się takich pare to juz jest jakieś obciązenie dla serwera. 

Ale jeśli plugin nie miałby wpływu negatywnego na serwer to jak najbardziej jestem za.

@ BilardowyWirtuoz @ d0naciak co myślicie?

Edited by Kaiju

Guest 50cent
Godzinę temu, Kaiju napisał:

Sam w sobie pomysł jest ciekawy ale pytanie czy to nie bedzie tylko nie potrzebne obciążenie serwera?! Z każdym pluginem zwiększa się obciążenie serwera a juz nie raz widzialem jak na serwerach "małe" pluginy które dużo nie zmienialy, muliły serwa do takiego stopnia że 50% graczy przestawało grać. 

Jeśli chodzi o moje zdanie to ogółem lepiej iść w serwer z mniejszą ilością pluginów i celować w stabilniejszy serwer/rozgrywkę. Pomimo że zapewne był by to mały plugin to jesli zbierze się takich pare to juz jest jakieś obciązenie dla serwera. 

Ale jeśli plugin nie miałby wpływu negatywnego na serwer to jak najbardziej jestem za.

@ BilardowyWirtuoz @ d0naciak co myślicie?

Spróbować zawsze można, a jeżeli byłby jakieś większe obciążenia to zawsze można go usunąć. Pójście w mniejszą ilość pluginów może być dobre dla pojedynczych jednostek, ale patrząc na sam serwer, żeby przyciągnąć ludzi musisz się czymś wyróżniać, nawet taką głupią rzeczą. 

Na ten moment jest to nieosiągalne z paru względów. Zamiast dodania takich rang, zostanie włączona opcja aby gracze nie mogli mieć punktów na minusie.

Problem został rozwiązany!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.