Jump to content

Skarga na adminka

basiaspotpiontki
 Share

Recommended Posts

1. Twój nick: poszukiwacz jagut

2. Nick użytkownika/admina: dymek

3. Opis sytuacji: gramy sobie z kolegami w ligę, wchodzi ktos, pytam się po co przyszedl I mówię że nie mam czasu I ma wypierdalac mi z mojego kanalu. Dostałem buta, szczerze miałem to gdzieś, ważne że sobie w końcu wyszedl z kanalu. Po jakimś czasie znowu przychodzi no to mówię mu że ma wypierdalac z kanału, bo nikt go tu nie potrzebuje I jest nieproszonym gościem. Jedyne co usłyszałem w odp. na pytanie Co on tu robi to u have banned for this serwer 

4. Data/Godzina zdarzenia: dzis,  po 21

5. Dowody: nw co mogę podać Za dowód, wszystko powinno być w logach ew. Mogę powiedzieć ludziom żeby się zarejestrowali I potwierdzili jak bylo

Czy istnieje tutaj coś takiego może jak prywatność kanałów czy cos. 

Powodem głównie jest wchodzenie na moj kanał bez pozwolenia, nikt  nic nie zgłaszał więc również nie mialby podstaw by reagować. Po prostu przyszedł niewiadomo po co, nawet gdyby miał sprawę to mógł pisać

A tak popsuł nam bitwę fesstyle I jeszcze przez to że musiałem szukać innego tsa to i w ligę przegralem

// nie leć w ch**a, nikt cię nie obraził, każdy mówił tylko że masz wypierdalac bo nikt cię tam nie chciał I tyle. Z tego co wiem przeklinać można na kanałach PRYWATNYCH. I dalej jest nie wyjaśnione po co przyszedłeś za pierwszym razem, bo nikt cię tam na pewno nie wrzucal

Edited by basiaspotpiontki

Dymek został rzucony przeze mnie na kanał, żeby sobie z nami pogadał, najwidoczniej poszukiwacz jagut nie życzył sobie jego na kanale i powiedział "wypie**alaj*, Dymek coś się tam odezwał poczym poszukiwacz powiedział drugi raz, że ma wypier**lać bo nie życzy sobie jego na kanale.

Jak dla mnie ban niesłuszny.

Edited by кυвυś_тσ_ѕσк_вєz_ѕłσ∂zєиια

Witam zacznijmy od tego że tak wbiłem na kanał do was wystarczyło grzecznie powiedzieć że nie mamy czasu powiedzieliście Wyp*****aleć poszedłem dałem ostrzeżenie żebyś nie obrażał ''wyzywał'' 

Po 2 nie wbiłem sam do was na kanał tylko zostałem przeniesiony . A otrzymałeś bana bo dałem ci 1 upomnienie o obrazę i kulturę. Zostałem przeniesiony zamieszczam link z dowodem że nie wszedłem sam umyślnie tylko zostałem przeniesiony a ban jest słuszny i nie potrzebna ta skarga .

link do zdj https://tinypic.pl/676nfi6nma4p

na forum.PNG

No i dobrze ,że dostałeś bana. Naucz sie kultury  i szacunku do innych :) pozdro :D 

By Adrian.,

Skoro już poruszyłeś temat nauki to naucz się aby nie wpierdzielać się w sprawy które nie dotyczą Ciebie. Tym oto sposobem zarobiłeś warna :)

No generalnie też byłem zdziwiony, że chłop sobie wszedł na nasz kanał tak z du*y, a jak bacha powiedział do niego ze ma wy*********ć to dal mu kicka, a potem bana. Tym bardziej ze to on nam przeszkadzał.

By Roni,

Tylko notka boś świeżak, ale radzę się przyzwyczaić, że tu obowiązuje kultura. W innym przypadku możemy zacząć inaczej rozmawiać.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.