Jump to content

Przedłuzanie mapy.


Nerwus Krysia
 Share

Recommended Posts

Witam. Przychodzę z propozycją blokady przedłużania mapy na raz co kilka map lub do max 1x mape. Aktualnie jest grana drugi raz przedłużona mapa C4 gdzie wybierają ją gracze nieświadomie klikając i gracze z wysokimi lvl'ami którzy robią rzeź. Osoby nowe/początkujące nie mają totalnie opcji zacząć rozgrywki i się zniechęcają do serwera. Dziękuje i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Oooooo wreszcie ktoś normalny bo to przedłużanie tych map to wkurwia tym bardziej jak sa przedłużane małe mapy gdzie na serwerze jest połowa graczy to wtedy fragusy  przedłużają a jak ktoś chce zagrać  to są oburzeni ale to mniejsza najlepiej to zrobić jedno przedłużenie każdej mapy nie ważne czy to mała mapa czy duża 1 przedłużenie i będzie git malina i fakt że nowi gracze jak widza że pierwsze 3 osoby mają po 200 fragów to i mi się nie chce wk******ć i nie wchodzę 

Link to comment
Share on other sites

To przedłużenie na swoje plusy jak i minusy. Jak jest dużo ludzi, szczególnie na mapie de_c4, granie jej przez godzinę może być irytujące. Ale z drugiej strony w godzinach porannych i nocnych gdzie jest kilka osób dobrze jest pograć pool_day albo inną mała mapkę kilka razy rzędu. Dla mnie zostawić tak jak jest, ewentualnie zrobić 1/2 przedłużenia maks. 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie to skrócić o połowę, bo obecnie możemy przedłużać mapę 4x co wychodzi godzina, a sama mapa trwa 30 minut, półtorej godziny grać jedną mapę to już się trochę nudzi, także skrócić do możliwości przedłużenia danej mapy dwa razy czyli o 30 minut.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.