Jump to content

Przedłuzanie mapy.

Nerwus Krysia
 Share

Recommended Posts

Witam. Przychodzę z propozycją blokady przedłużania mapy na raz co kilka map lub do max 1x mape. Aktualnie jest grana drugi raz przedłużona mapa C4 gdzie wybierają ją gracze nieświadomie klikając i gracze z wysokimi lvl'ami którzy robią rzeź. Osoby nowe/początkujące nie mają totalnie opcji zacząć rozgrywki i się zniechęcają do serwera. Dziękuje i pozdrawiam.

Oooooo wreszcie ktoś normalny bo to przedłużanie tych map to wkurwia tym bardziej jak sa przedłużane małe mapy gdzie na serwerze jest połowa graczy to wtedy fragusy  przedłużają a jak ktoś chce zagrać  to są oburzeni ale to mniejsza najlepiej to zrobić jedno przedłużenie każdej mapy nie ważne czy to mała mapa czy duża 1 przedłużenie i będzie git malina i fakt że nowi gracze jak widza że pierwsze 3 osoby mają po 200 fragów to i mi się nie chce wk******ć i nie wchodzę 

To przedłużenie na swoje plusy jak i minusy. Jak jest dużo ludzi, szczególnie na mapie de_c4, granie jej przez godzinę może być irytujące. Ale z drugiej strony w godzinach porannych i nocnych gdzie jest kilka osób dobrze jest pograć pool_day albo inną mała mapkę kilka razy rzędu. Dla mnie zostawić tak jak jest, ewentualnie zrobić 1/2 przedłużenia maks. 

Jak dla mnie to skrócić o połowę, bo obecnie możemy przedłużać mapę 4x co wychodzi godzina, a sama mapa trwa 30 minut, półtorej godziny grać jedną mapę to już się trochę nudzi, także skrócić do możliwości przedłużenia danej mapy dwa razy czyli o 30 minut.

• 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.