Jump to content

Podanko by Lasik. V2

.Lasik
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry: Aktualnie w grze mam nick Lasik.
Twoje imię: Mam na imię Marcin.
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity): >>>STEAM<<<
Link do Game Tracker: >>>GT<<<
Staż w Counter-Strike 1.6: 
Nie pamiętam od kiedy, ale bardzo, bardzo długo.
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ): Mój zakres wiedzy o amxx wynosi około 7/10.
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?:  Na serwerach JailBreak gram od ok. 3.5 lat.
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: Tak, nawet na tym serwerze miałem przyjemność posiadać funkcję admina.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, Posiadam sprawny mikrofon.
Czy posiadasz mutacje: Tak, posiadam mutacje.
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?: Owszem, posiadam działający, w pełni sprawny komunikator TeamSpeak3.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: W CS 1.6 na nonsteam szukałem na szybko jakiegoś JailBreak'a i tak od grudnia 2018 roku jestem i gram na tym serwerze.

Pozdrowionka! 

Piszę to podanie bezpośrednio na admina, ponieważ istnieje dla mnie przywilej ominięcia funkcji strażnika. Mianowicie:

Cytat

Użytkownik, który pełnił już funkcję Administratora powyżej miesiąca i nie został zdegradowany, może skorzystać z przywileju pominięcia funkcji strażnika i napisać bezpośrednio podanie na Admina.

@Rozmy mógłbyś mi dać demko jak mówiłem czy napiszesz na mnie skargę? Bo nigdy tak nie powiedziałem do ciebie, ponieważ nigdy z tobą nie rozmawiałem po za sprawami z JB. Także ten tego. Proszę nie kłam. Dziękuję za uwagę.

Jak najbardziej jestem na tak, Lasik to dobry i pomocny człowiek. Jego praca jest owocna. Lasik potrafi dużo grać, i wykazywać się kulturą. Powodzenia!

By Nethiri,

Jeżeli następnym razem wypowiesz się w podaniu nie grając na serwerze otrzymasz warna. https://www.gametracker.com/player/NopeK/147.135.197.49:27015/

Legenda:

🍏 To jest kwaśne jabłko czyli minus.

🍎 To jest Słodkie jabłko czyli plus.

Osobą dzisiejszej rozprawy jabłkowej w parlamencie jest lasik który chce zasiadać w sali chwały na JB.

🍏Lasik osoba dziwna w swojej prostocie lecz irytująca dla wielu osobników który miały z nim kontakty co może mieć negatywny odbiór na jego przyjecie.

🍏Wszyscy pamiętamy  jak zrąbał sprawę i mało osób mu to zapomni.

🍏/🍎Zależy od dnia ale raz jest spokojny jak tafla wody w bezwietrzny dzień a innym razem no tak średnio bym powiedział. 

To teraz coś słodkiego dla odmiany:

🍎Na serwie jest znany a to ceny argument.

🍎Zawsze przynajmniej próbuje utrzymywać dobre relacje z każdym chociaż nie raz po prostu się nie da.

🍎Zaczął być aktywny a aktywnych osób nigdy dość.

🍎Jego głupota wręcz pała od niego lecz to czyni go godnym zaufania przynajmniej jak dla mnie.

🍎Jak zasiadał w sali chwały za czasów swojej świetności to swoje obowiązki wykonywał skrupulatnie.

🍎Nie boi się zareagować nawet w ciężkiej sytuacji odgrywającej się w Utopi Jailbreak.   

🍎To już ostatnie słodkie jabłuszko ponieważ po co się więcej rozpisywać a dotyczy ono tego że Lasik to Charyzmatyczna osóbka. 

Dobrze więc to wszystko co mam do powiedzenia o kandydaturze lasika na stanowisko jednego z ministrów prawa w sali chwały Jb.

To tylko moja opinia względem tej osoby więc wszelkie formy krytyki mam głęboko w rowie mariańskim.

To tyle 🍎🍎🍎  

Jestes krótkotrwaly, nie przywiązujesz sie do rang.  Zamiast normalnie prowadzic to jakies sjesty sobie robisz i przedluzasz niepotrzebnie. 

jestem na tak tylko jak zostanie zbanoawny na interadminvoica na zawsze i nie bedzie nic pi******l

a więc sprawa wygląda tak:

-wachania nastrojów często masz (tak zwana jasna i ciemna strona mocy )

* zacznijmy od ciemnej strony mocy :

-potrafisz sie wkurzać o byle pierdołe

-nie zawsze potrafisz panować nad emocjami

-bywa że sie zachowujesz jak dzieciak

*teraz pora na jasną strone mocy :

-jak ci sie skończy "okres" potrafisz nawet sie dobrze zachować i da sie z tobą porozmawiać jak z człowiekiem

-widze pozytywne zmiany jeśli chodzi o aktywność na serwie

-jak zostało już napisane potrafisz wyjaśnić z graczami konflikty co zapewne pomaga ci w porozumieniu sie z graczami

-często wbijasz do ct zwłaszcza w porach późniejszych czego strasznie brakuje u obecnych adminów

-weteran który już miał do czynienia z adminem na jb (co prawda nie znam historii ,z jakiego powodu stracił admina bądz z niego zrezygnował ale nie oznacza to żeby człowieka skreślać odrazu )

więc moim skromnym zdaniem można by było dać mu szanse na okres próbny :D

Pozdrawiam :)

Na nie, masz głupie odzywki. Typu "komar napisz skargę na forum/napiszesz na mnie skargę?".itp

Tak jestem pamiętliwy.. 

Admin ma być wzorem do naśladowania. Ma dawać przykład. Lasik takim wzorem nie jest. Nawet tutaj po reakcjach na forum widać jak przyjmuje krytyke. 

Jedyne co na plus to, że jest w miarę znany ale to nie wystarczy. 

@ Lasik bo wtedy miałem jeszcze nick KomarPGR :pifpaf:

Edited by Rozmy
Bo Weronika chciała żebym dodał coś
By Nethiri,

"Każda wypowiedź musi być sensownie uzasadniona i zawierać pożyteczne informacje o aplikancie." Czy mógłbyś coś jeszcze dodać?

Edited

Długo nad tym wszystkim myślałam, analizowałam sobie Twoje plusy i minusy...

Jestem skłonna dać Tobie szansę na okres próbny 2 tygodni, jeżeli w tym czasie popełnisz jeden błąd z automatu masz degradacje. Zobaczymy jak Ci zależy na stanowisku.

Zapraszam na TS3 w celu zweryfikowania Twojej wiedzy z regulaminu, następnie ustalimy co dalej.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.