Jump to content

Skarga Admin: Adam - wracam po przerwie

velizzy
 Share

Recommended Posts

Twój nick: velizzy

Nick gracza, na którego jest skarga: Adam - wracam po przerwie

SteamID: STEAM_0 : 0 : 38370312

Opis: Otrzymałem bana za brak kultury, ponieważ napisałem na czacie do znajomego "lamusie je***y xd", kolega odpisał mi "sp*******j XD" i dodał na czacie głosowym "menelu".

Cała sytuacja miała miejsce dzisiaj(tj. 28.01.2020r.) , około godziny 21:40. Wyjaśniłem sobie sytuację na steam z adminem, który dał mi bana, zaakceptował moje argumenty twierdząc, że nie może anulować bana, po pytanie kto może mi z tym pomoc, nie otrzymałem odpowiedzi. (do dawania banów pierwszy, ale żeby odkręcić mało chętny)... ale do rzeczy.

Jest to jasne, że według regulaminu obrażanie = ban, nie ma również zapisu, że obrażanie dla żartów = brak bana ( admin nie będzie się domyślał, to oczywiste), ale idąc tak regulaminowym podejściem według savoir vivre, każde użyte przekleństwo jest brakiem kultury, więc osoba, która używa wulgaryzmów automatycznie powinna zostać zbanowana? 

Więc od tego momentu, będę wstawiał screeny na forum, jak ktoś będzie przeklinał i proszę o automatyczne banowanie graca za brak kultury osobistej.

A jeżeli Adam nie ogarnia bycia adminem to widocznie to funkcja nie dla niego.

Pozdrawiam

Nie wiem co on ci napisał bo nie widziałem tego widziałem twoje przekleństwa na czacie i za to wylapales bana. Admin to nie funkcja do dawania UB. Więc jeżeli czujesz się skrzywdzony no niestety. Nie wszyscy są zadowoleni z banów.

Puszczanie muzyki - ban od 5 do 3h.

Duży ping - kick/ban od 5 do 30 minut.

Obrażanie graczy/admina - ban od 1h do 24H.

Pisanie na say o cheaterach - kick/ban od 5 do 30

Screenshot_20200128-221135.png

Screenshot_20200128-222701.png

30 minut temu, velizzy napisał:

idąc tak regulaminowym podejściem według savoir vivre, każde użyte przekleństwo jest brakiem kultury, więc osoba, która używa wulgaryzmów automatycznie powinna zostać zbanowana?

1.3 Nagminne przeklinanie/używanie wulgaryzmów. - [Kick - Ban 30min. - Ban 1 dzień]

Na serwerze nie zabrania się całkowicie przeklinania, zabrania się nadużywania przekleństw, a więc odpowiedź na Twoje pytanie brzmi nie.

44 minuty temu, velizzy napisał:

Otrzymałem bana za brak kultury, ponieważ napisałem na czacie do znajomego "lamusie je***y xd", kolega odpisał mi "sp*******j XD" i dodał na czacie głosowym "menelu".

velizzy -21:29:44- 'say' "zdjecie sobie zrob" - na to faktycznie jeden z panów odpowiedział Ci "mam zdjęcie menelu".

Po wypowiedzi admina wnioskuję, że tego akurat nie udało mu się usłyszeć.

Na tą wiadomość nikt Ci nie odpisał - poniżej wycinek z logów:

velizzy -21:30:08- 'say' "lamusie je***y"
Szwadron Komarow -21:30:08- 'say' Demo Stopped On Slot 1
Softly -21:30:09- 'say' "6asyst"
velizzy -21:30:09- 'say' "xd"
doNPatrizio. -21:30:10- 'say' "softly po najebancu to i tak dobre"
Softly -21:30:15- 'say' "nie no byku"
Softly -21:30:18- 'say' "ja szanuje kazdego"
SanchezProGamer -21:30:19- 'say' "admin downie"
Rysiek -21:30:20- 'say' "hhahaha"
Softly -21:30:21- 'say' "ja jestem gownem"
doNPatrizio. -21:30:29- 'say' "tak jestes."
Patryk_K.  ---> (+18) -21:30:35- 'say' "XD"
Szwadron Komarow -21:30:36- 'say' "/me"
velizzy -21:30:37- 'say' "wez mnie nie banuj"

Przeglądając dzisiejsze logi znalazłam też takie perełki:

velizzy -14:46:51- 'say_team' "niedojebie"
velizzy -14:47:12- 'say_team' "orient pajacu"
velizzy -14:48:48- 'say' "gosciu jest niedojebany ogolnie xd"

Godzinę temu, velizzy napisał:

Jest to jasne, że według regulaminu obrażanie = ban, nie ma również zapisu, że obrażanie dla żartów = brak bana ( admin nie będzie się domyślał, to oczywiste)

Skoro jest to jasne to nie produkuję się już więcej. Obraziłeś, admin to zauważył i dostałeś słusznego bana. Skargę odrzucam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.