Jump to content

Usunięcie.

TAITAN
 Share

Recommended Posts

Witam, proszę o usunięcie fleszy i smoke'ów z serwera ponieważ ludzie nie potrafią ich uzywać i rzucają je tylko po to aby mieć "czystszy ekwipunek".

Przykłady na de_rats_office TT nie może wyjść z respa bo jak ct raszują to lecą tony fleszy a później leca bany za resp do 1;30.

Przed chwilą grałem  na longu, gracze rzucali flesze i smoke bez potrzeby tak o sobie żeby wyrzucić od siebie, a to przeszkadza w rozgrywce.

Kiedyś był napisany post to było rozpatrzony negatywnie ponieważ flesze się "przydają" bo pewnie że się przydają jak się potrafi  nich korzystać a nie rzucać nimi na oślep i bez celu.

Lub też usunąć te dwa dodatkowe typy granatów dla zwykłych graczy i zostawić to tylko vipom.

Edited by TAITAN

Usuńmy jeszcze broń bo jak wiadomo nie wszyscy umieją z niej strzelać. Granaty są nieodłącznym elementem rozgrywki, musisz sobie dać radę :) 

@ Nunko

Wyrażam swoje zdanie na ten temat, nie moja wina ze nie pojmujesz sensu wypowiedzi 😊

Edited by Join[T]
By Nunko,

Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia to sie nie wypowiadaj ......

By Nunko,

Wypowiedz ma być na temat a nie od widzi mi sie ......Jeżeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie wypowiadaj sie

Dla mnie usunięcie jakiejkolwiek części z ekwipunku jest bezsensowne. Kolega wyżej ma racje, usuńmy jeszcze bronie i w ogóle mapy i niech ludzie latają po czarnym tle na nożu (chociaż może nóż też usunąć?). Granaty to nieodłączna część gry, a fakt, że ktoś nie umie się nimi posługiwać to inna kwestia. Czemu ktoś, kto umie ich używać ma mieć ograniczone możliwości przez jednego-dwóch graczy, którzy rzucają na oślep granaty? 

4 godziny temu, TAITAN napisał:

Lub też usunąć te dwa dodatkowe typy granatów dla zwykłych graczy i zostawić to tylko vipom.

Prosta piłka: ktoś kto nie umie się nimi posługiwać kupuje vipa i dalej zabawa się toczy.

Więc uważam, że usunięcie granatów z tego czy innego serwera jest tak samo bezsensowne jak przykładowo dawanie UBT cziterom.

Dziękuję, miłego dzionka Wam życzę.

By Nethiri,

Proszę, abyś następnym razem nie wypowiadała się w dziale serwera na którym nie grasz. https://www.gametracker.com/player/Marlen/145.239.17.241:27015/

Edited

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.