Jump to content

Lagi na serwerze

Destiny௪
 Share

Recommended Posts

Jak w tytule, chodzi po prostu o lagi. Co jakiś czas serwer jak by się obciążał i wszystkim skacze ping(20-30 w górę), czuć to na "akcji" gdy jest zadyma a tu nagle jakaś ścinka. Nie jedna osoba zwróciła na to uwagę, stąd ten temat.
Jeśli chodzi o ułatwienie sprawy z logami to jest to tak(choć problem występuję od paru dni):
25.Styczeń.2020  
00:16 - Było dobrze i się zaczęło jakoś o tej h
00:57 (przed zmianą mapy)
01:01 + po zmianie mapy 
Myślę że coś tam ktoś z dostępami dopatrzy ^^
Pozdrawiam

Każdy miał lagi czy tylko ty?

Jeśli chodzi o ciebie spróbuj zaktualizować sterowniki od karty sieciowej o ile łączysz się po przez WIFI. Jak najszybciej zorganizuj se kabel a różnice poczujesz od razu.

Lagi mogą być też spowodowane aktualizacją jakichkolwiek programów pracujących w tle bądź sam Windows się zaktualizował.

To nie jest problem pojedynczego gracza od jakiegoś czasu wiele osób tak ma a wystarczy zerknąć w bansa że sporo za ping banuje serwer nawet ja tak miałam .

Lagi i ping pojawiają się już od miesiąca może więcej .

Nawet było kiedyś tak że ludzi lagowało i slapy były na txt po granacie np.

Czasem widać jak na respie ludzi ścina .

Warto zobaczyć co tam się dzieje 

Nie mówię tylko o sobie jak wyżej, tak jest na serwerze i dzieje się to w różnych momentach
Jeśli chodzi o miesiąc to nie wiem, ja zacząłem to odczuwać maksymalnie w przeciągu 5 dni wstecz :)

Edited by Destiny ;]

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

17.02.2020 11:40 - Kolejne lagi (dość nasilone) 
Chciałbym odświeżyć ten temat, bo wiemy że DD2 to serwer bez "dodatków" mam na myśli klasy czy inne mody więc jak wiemy, głównie liczy się tam skill, umiejętności a sytuacja zaczyna martwić gdyż przy 20 + osobach "obciążenie" serwera czuć na rozrzucie co moim zdaniem nie może być "pominięte" gdyż kontrola rozrzutu jest jednym z najważniejszych aspektów, a serwer miejscami nam to utrudnia (Nie jestem jedyną osobą która to zauważyła i mówiła coś typu "ale na tym waszym serwerze laguje"

@ d0naciak pozwolę odnieść się do Twojej wypowiedzi w temacie gdzie pisałeś że masz aktualnie związane ręce bo możliwe że ten DD2 stoi na slocie wraz z COD'em. 
A może miałbyś jak się z nimi skontaktować, żeby coś tam wymyślili sensownego, coś tam zamienili może, to ich praca, niech kombinują ^^

Grałem teraz i było dobrze przy 21 / 22 ale edytuję tą odpowiedź jeszcze wieczorem ^^ 

//edit 
Lagi się zdarzają ale rzadziej, a może to psychika :D Prosiłbym o wypowiedź reszty graczy ^^ 

Edited by Destiny ;]

• 1 month later...
  • 2 weeks later...
W dniu 7.04.2020 o 02:41, Destiny ;] napisał:

Lagi ustały, serwer stabilny, jest super ^^ Myślę że śmiało temat dotyczący lagów można już zamknąć ^^

destiny, żadnych więcej pluginów. Bo o tego i hostingu siada seerwer

To tak szybko zeby nie pisac nowego tematu.

Radar nawala tzn czasem nie widac paki... 

No i mamy 08 kwietnia a RSy stare :/ rozumie brak czasu itp ale moze wyznacz kogos a napewno ktos jest i zna sie na tym co to ogarnie :) bo domyslam sie jaki masz zapierdol na samym forum... 

Zacząłem ponownie grywać na serwerze od 4 dni. Przegrałem prawie 14 godzin. Faktem jest, że nie problemu z pingiem i ścinkami ale gorzej już ze stabilnością fpsów na serwerze i strzelaniem z broni z większym rozrzutem. Porównałem to z innymi serwerami czy czasami u mnie nie był to problem i okazało się, że na innych znacznie lepiej się gra. Tutaj na respie potrafi mi spaść do 150 z 220 fpsy, a o petkowaniu z ak47 można zapomnieć, bo celownik nie może wrócić w odpowiednie miejsce w czasie jakim powinien. Uczucie jakby serwer był zamulony. Rozumiem, że można się do tego w jakiś sposób przyzwyczaić i normalnym graczom to nie przeszkadza, bo nie zdają sobie z tego sprawy, lecz tym bardziej wymagających i chcącym pograć na wyższym poziomie już nie przyciągnie.

Dziękuję, powodzenia.

23 minuty temu, Matt. napisał:

Zacząłem ponownie grywać na serwerze od 4 dni. Przegrałem prawie 14 godzin. Faktem jest, że nie problemu z pingiem i ścinkami ale gorzej już ze stabilnością fpsów na serwerze i strzelaniem z broni z większym rozrzutem. Porównałem to z innymi serwerami czy czasami u mnie nie był to problem i okazało się, że na innych znacznie lepiej się gra. Tutaj na respie potrafi mi spaść do 150 z 220 fpsy, a o petkowaniu z ak47 można zapomnieć, bo celownik nie może wrócić w odpowiednie miejsce w czasie jakim powinien. Uczucie jakby serwer był zamulony. Rozumiem, że można się do tego w jakiś sposób przyzwyczaić i normalnym graczom to nie przeszkadza, bo nie zdają sobie z tego sprawy, lecz tym bardziej wymagających i chcącym pograć na wyższym poziomie już nie przyciągnie.

Dziękuję, powodzenia.

To co opisujesz odczułem to dzisiaj, ogromne spadki fps'ow. 

Godzinę temu, Matt. napisał:

Duże spadki fpsów powodują skiny, także wystarczy je wyłączyć przez /modele. Strzelanie dalej lipa - 6/10.

U mnie wyłączenie skinów nie poprawia w żadnym stopniu rozgrywki. Wczoraj miałem totalne spadki fps'ów lecz dziś bardzo przyjemnie się gra.

Postanowiłem również porównać sytuacje na randomowych serwerach gdzie liczba graczy była podobna lub 32/32. Ta sama rozgrywka tyle samo fps'ów chyba że trafiłem na serwer gdzie jest milion modeli wgranych.

Więc u mnie od godziny 11 jest wszystko w porządku

Pozdrawiam

W dniu 11.04.2020 o 17:22, Omega* napisał:

U mnie wyłączenie skinów nie poprawia w żadnym stopniu rozgrywki. Wczoraj miałem totalne spadki fps'ów lecz dziś bardzo przyjemnie się gra.

Postanowiłem również porównać sytuacje na randomowych serwerach gdzie liczba graczy była podobna lub 32/32. Ta sama rozgrywka tyle samo fps'ów chyba że trafiłem na serwer gdzie jest milion modeli wgranych.

Więc u mnie od godziny 11 jest wszystko w porządku

Pozdrawiam

Wczoraj o 18 zaktualizowałem pewien dodatek - możliwe że to dzięki niemu serwer pracuje lepiej.

21 godzin temu, d0naciak napisał:

Wczoraj o 18 zaktualizowałem pewien dodatek - możliwe że to dzięki niemu serwer pracuje lepiej.

17:36 zmiana mapy na nową - 3 zgłoszenie odnośnie lagów.

U mnie nagły spadek fps'ow

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.