Jump to content

Aktualizacja

Kenon
 Share

Recommended Posts

Hello, przychodze z propozycja jak to bylo "wczesniej" przed dołączeniem jeszcze grubego tzn aby bylo na kanale "zakaz mowienia/pisania" dostepne dla operatora z powodu iz taka osoba nie moze dać kicka nikomu i jezeli wejdzie jakis "random" na nasz kanal taka oto osoba nic nie zrobi, a duzo osob nie ma hasła nawet na kanałach. @ Roni Głównie do Ciebie to pisze gdyż z tomasem gadalem to mowil ze nigdy nie bylo tego a to nie prawda (czasy kubinho)

Dwa, rangi rownież miały zostać dodane a aktualnie nie ma ich.

Trzy. Osoba, która ma rangę kanałową "Operator" może przenosić "channel admina" na inny kanał gdzie ma również rangę kanałową"operator". Nie wiem czy @ Roni dokładnie o takie coś ci chodziło, żeby operator mógł PRZENOSIĆ WŁAŚCICIELA KANAŁU, ale chyba już wiem kto ustawiał permisje, więc się nie dziwie, że operator może przenosić. :kekw:

No i ode mnie to tyle. Pozdrowionka! 

• Support Admin

Dzięki za cynk, siądę dzisiaj i posprawdzam w wolnym czasie 😉

Co do kanałów, użytkownicy mogą zakładać hasła, więc nie wiem czemu z tego nie korzystają 😂

@Kenon, poprawione - Operator może wyrzucić randomową osobę z kanału - nie ruszy nikogo z rangą konkretną forumową, ale wszystkich gości jak najbardziej...

@ Lasik, też poprawione - Operator już nie powinien mieć możliwości przenoszenia admina kanału.

Sprawdźcie.

Co do rang... @ Thomas, widziałem co nieco się zmieniło, nie wiem czy uważasz, że to koniec. Można coś dorzucić jeszcze - działajcie dalej.

Witam. Z racji iż @ Roni zostawił temat i była tu mowa o nowych rangach, stwierdziłem, że napiszę moje propozycje dotyczące dodania nowych rang. Mianowicie:

4FUN:

- Wal się

- Play Girl

- Palacz

- Serduszko

- Pokemon

- Miś

- Pirat 

- AngryBirds 

- Farmer

- Diabełek

- Pikaczu

- Muzyk

- Motylek

- NoLife 

- Siłacz

- Ciasteczkowy potwór

- Yoda

- Szturmowiec

Gry: 

- Fortnite

- Metin 2 

- Gta V

- Gta Sa

- Battlefield

Tyle chyba starczy. O.o Może kiedyś z kolejnymi rangami wjadę.

>>>>Pobierz Ikony/zippyshare<<<<

Dziękuję. Pozdrawiam! 

@ Dawno. Powiem ci tak, jak byś umiał czytać to byś przeczytał, że wyżej jest " >>>>Pobierz Ikony/zippyshare<<<<" . Także pierw doczytaj, a potem komentuj.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.