Jump to content

Grupa only DD2 nr 2

amx_cfg
 Share

Recommended Posts

Wychodzę z inicjatywą stworzenia grupy na messengerze dla administracji i graczy naszego serwera. Każdy w tych czasach posiada w 90% tą aplikację i myślę, że mogła by się sprawdzić raz można pogadać o wszystkim nie przeszkadzając nikomu podczas gry, a także jeżeli by się coś wydarzyło zawsze władze można by było szybciej ściągnąć na serwer. Można się lepiej poznać i dowiedzieć coś o sobie wzajemnie. Oczywiście to tylko luźna propozycja i czekam na wasze opinie

Zaloz i pozapraszaj ludzi.

Na forum jest dzial dla adminow #2, chyba nie taki piekny jak kiedys ale jest :D

Grupe rowniez mozesz tutaj zalozyc, nawet z pomoca opiekunow.

Jesli chodzi sciaganie wladzy na serwer poprzez MSG to powodzenia. Czlowiek kurwicy dostanie przy ciaglym brzeczeniu fona, bo pewnie niemala ilosc osob bedzie, wiec nie jeden wyciszy powiadomienia ale sprobowac zawsze mozesz :D

Tak jak kolega pisał wyżej, na forum juz Jest dział przeznaczony dla adminów only dd2#2 i to myślę wystarczy.   Co do samej grupy na mess dla mnie zbędne.  Powtórze się  pewnie ktoś z grupy sie zdenerwuje ciągłym  dźwiękiem z messa  i wyciszy powiadomienia  lub opuści grupę, więc jestem za pozostaniem  na tym forum w którym jest specjalny dział do tego przeznaczony ^_^ 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.