Jump to content

Destiny௪
 Share

Recommended Posts

Nick:  Destiny

Steam ID:  STEAM_1:0:594175950 (NonSteam mówię otwarcie z powodu 40 fps na Steam :D ceną CS'a mogę obdarować sieć ^^ )

Czas spędzony na serwerze (link do GT)https://www.gametracker.com/server_info/145.239.16.78:27015/top_players/?query=Destiny (Nicki z nawiasami również moje) ^^

Doświadczenie z amxx: 7/8 trochę powypadało z głowy z wiadomych przyczyn -> :Weed3: bywałem już @ jak i @forum w daaawnych czasach  :D 

Dlaczego powinniśmy wybrać Ciebie?:  Nie lubię się przechwalać, cały tydzień(pn-pt) pracuję a gram głównie wieczorami 21 - 02/ 03 i myślę że przydałby się admin który przypilnowałby czitów nocnych by nie "pustoszyli" serwera ^^ 

Zapoznałeś się z wymaganiami na admina i spełniasz je w 100%? (TAK/NIE):  Tak (choć przesiaduje bardziej na serwerze niż forum ^^)

Na tak 

+ steam niestety mam ten sam problem z fps i dlatego ns ale steam normalnie mam z cs go i cs 1.6

+ spoczko gt

+ amx

+ Wiek

+ pan doświadczony 

+ ogarnia pomaga graczom ostrzega za resp ;)

2 godziny temu, Houdini napisał:

Na Tak

Ale masz też wbijać na drke ;)

Jeśli na tak podaj 3 konkretne argumenty conajmniej :)

+ GT calkiem spoko 

+ z tego co widze zero Banów nawet za ping :)

+ doswiadczenie 

- MIkro z tego co wiem nie masz

- Jakos mało Cie kojaze w ogole 

- NS 

(NonSteam mówię otwarcie z powodu 40 fps na Steam  ceną CS'a mogę obdarować sieć  )  No sorry... Obdaruj.

Jestem na NIE 

Jest juz calkiem sporo adminów.

No i nie rozumie "chcecie" w tym wypadku chcesz admina macie/masz STEAM a grasz/gracie NS bo fpsy ? ja gram na 60 na STEAM a moge miec 100 ale po co mi to nie zawadza. 

Bez urazy dla mnie NIE 

bedzie STEAM bedzie wielkie TAK 

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.