Jump to content

Co Wy na to?

Staruch ;f
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym zaproponować parę zmian,które może nie są dość istotne,ale zawsze to coś nowego ,a mianowicie:

-NOWY PERK: TAJEMNICA ODRODZENIA (1/x na zrespienie sie u wroga. Za starych czasów nic nowego było,iż na początku rundy każdy przeglądał każdego czy przeciwnik nie jest na owym respie)

-Zmiana dotycząca pytań odnośnie monet tj. owe pytania składają się z jak najszybszego "przepisania" kodu zaś każdy wie i ma owy kod zbindowany. Przeszedłbym w coś prostego ,ale i nowego np. dawniej były pytania typu "ile jaj ma Obama?" i odpowiedź do tego "oba ma". Szybkie i proste bez dziwnych kodów,w których liczy się jedynie kliknięcie klawisza ,bo i tak nikt nie zdąży tego przepisać.

-Skin dla Admina,kogoś kto wyróżnia się spośród reszty.

Jeżeli ktoś by miał jakieś propozycje i jeżeli pozwolicie to proszę o komentarz pod postem ;) 

Pozdrawiam. 

#EDIT.

Może by tak jeszcze perk "RADAR TELEGRAFISTY"-widzisz przeciwników na radarze.

Nowe rsy??

Edited by Staruch ;f

Perk spoko, co do kodów zostawilbym tak jak jest, nawet jeżeli ktoś ma bidna to nie zawsze udaje mu się zgarnąć kod. Co do skina dla admina też myślę że spoko opcja aczkolwiek czasami lepiej jak nie wiadomo czy admin jest na servie czy go nie ma :p 

Jak dla mnie perki radar telegrafisty i odrodzenie 1/x na respie wroga są na plus. Również myślę by były pytania zamiast tych kodow, gracz który nie ma zbindowanych tych kodów nie ma szans za zgarnięcie nagrody ponieważ po pojawieniu się owego kodu po 1 sek ktoś odpala bind i po krzyku, to trochę takie oszukiwanie jakby nie patrzeć. Co do skinu dla admina, według mnie nie dodawać tego wcale albo dodać ale jakiś bardzo rzadki skin którego może posiadać tylko administracja, takie wyróżnienie byłoby spoko. Święta się skończyły wiec tez jestem za zmianą rsow.

W dniu 18.01.2020 o 01:03, Staruch ;f napisał:

-NOWY PERK: TAJEMNICA ODRODZENIA (1/x na zrespienie sie u wroga. Za starych czasów nic nowego było,iż na początku rundy każdy przeglądał każdego czy przeciwnik nie jest na owym respie)

Jest perk o takiej nazwie, natomiast perku z opisem który podałeś nie będzie.

-Zmiana dotycząca pytań odnośnie monet tj. owe pytania składają się z jak najszybszego "przepisania" kodu zaś każdy wie i ma owy kod zbindowany. Przeszedłbym w coś prostego ,ale i nowego np. dawniej były pytania typu "ile jaj ma Obama?" i odpowiedź do tego "oba ma". Szybkie i proste bez dziwnych kodów,w których liczy się jedynie kliknięcie klawisza ,bo i tak nikt nie zdąży tego przepisać.

Każdy kod który się wyświetla jest inny dzięki pluginowi który je generuje nie ma możliwości ustawienia sobie bindu który dawałby jakąś przewagę.

-Skin dla Admina,kogoś kto wyróżnia się spośród reszty.

To nie serwer 4fun żeby dodawać takie głupoty.

Może by tak jeszcze perk "RADAR TELEGRAFISTY"-widzisz przeciwników na radarze.

Był taki perk, lecz został usunięty przez znikome zainteresowanie.

Nowe rsy??

Przy kolejnym resecie będą zmienione.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.