Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Dzisiaj miałem o tym spotkanie z jakąś babką z nauki Jazdy. Nie wiem czy to przypadek, czy dzisiaj jakiś dzień o wykładach właśnie na ten tematXD 

Oczywiście leci "+" za samo zaangażowanie się i napisanie takiego artykułu. Polecam przeczytać tym, którzy nie mieli wykładów (jak ja dzisiaj) na ten temat.

Kurde, czytając to uświadomiłem sobie ze widziałem takie sytuację, ale najgorsze dla mnie jest to, jak telefony pochłaniają wręcz malutkie dzieci, mojego wujcia, synek na słowo "bajki na telefonie" dosłownie odcina się od otoczenia, i tu zauważyłem pewną wadę rodzica, bo gdy chcą zabrać/odciągnąć go od telefonu zaczyna tak płakać że serio, ostatnio sam prawie zacząłem tak płakać i teraz pytanie, do kogo mieć pretensje, do rodziców co chcieli dać dziecku coś, co lubi robić i jemu się to podoba czy do... też rodziców że do takich sytuacji dopuszczają bo wiadomo że nie będziemy mieć pretensji do dzieciaczka co po prostu jest w tych czasach dla niego czy też innych dzieciaków po prostu zabawą, teraz zabawa w chowanego to jest taka, że mama/tata się schowa i zamiast się skupić na zabawie z dzieckiem to piszą sobie na facebooku, tym bardziej nie ma co się dziwić małemu szkrabowi, który w dzisiejszych czasach już się rodzi z obsługą komputera/smartphona. Nie wiem czy napisałem to co chciałem zrozumiale, ale sytuację z życia wzięte 😂 Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.