Jump to content

Propozycja/Uwaga.

Staruch ;f
 Share

Recommended Posts

Witam mam parę pytań/uwag które chcę zadać/przedstawic,ponieważ już mnie chwile nurtują :D

1) Da się usunąć z chatu "/rangi" bo widzę ,że plugin nie działa wgl

2) Czy jest możliwość ruszenia klanów tj, coś dodać coś odjąć ,ponieważ akurat ten aspekt nadawał grze smaczek.. znam tę paczkę od samego początku kiedy to były jeszcze cs-wakacje a to dobre pare lat temu i wtedy klany miały się zupełnie inaczej ,czyli przyjmowało się najlepszych z najlepszymi lvla'mi a tu szczerze każdy kto wbije 100lvl robi sobie klanik,który nic nie wnosi.. 

Racja komenda /rangi nie działa powinny tam być dywizje. 

Co do klanów, wszystko jest dobrze. Nie ma co zmieniac, właśnie na tym resecie jest przełomowy moment kiedy jest najwięcej klanów bo z tego co pamiętam to jeszcze takiej ilości nie było. Każdy kto chce to może sobie klan założyć jeżeli posiada 100 poziom i wymagana ilość monet.

Po za tym co ma klan wnieść na serwer? Klan jest po to by go rozwijać i rywalizować z innymi klanami.  Za wojny dostajemy exp za exp punkty a za punkty+monety  statystki, temat bezsensowny. Każdy ma równo uprawnienie na serwerze bo bez sensu by było jakby tylko "jedna najlepsza osoba" mogła założyć klan to z kim by rywalizowała? Z samym sobą? Bez sensu czepianie się klanów.

Edited by xPtaku

Nie chodzi mi o czepianie się o klany czy to by najlepsza osoba mogła załozyć klan.. Bardziej tak jak dawniej czyli od x lvl mogłeś założyć klan i nie wpłacałeś monet tylko exp do klanu i Tobie spadał lvl ,ale podwiekszałeś statystyki klanu czyli np, +20 kondycja, +20hp itd.. 

Informacja o rangach, oraz kasynie została usunięta.

Co do klanów to zostaniemy przy tym co jest.

Tak jak mówisz klany są dodatkiem, założyć je może każdy kto osiągnie wymagany lvl.

Są klany składające się z dobrych graczy i takie które zakłada grupa znajomych żeby pograć wspólnie.

Jeżeli czujesz się lepszy od innych to rób wojny z tymi lepszymi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.