Jump to content

Skarga na Tarik.

Elektryk_WysokieNaPiecie
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Elektryk_WYsokieNaPiecie
Nick gracza, na którego składasz skargę: Tarik
Opis sytuacji:  Brak reakcji
Data i czas zdarzenia: 01.05.2020
Dowody: Brak

Witam.

Zgłaszam skargę na administrację serwera !  Gram na tym serwerze od jakiegoś czasu. Dzisiaj pisałem kilka razy na [email protected] aby zwrócić uwagę na gracza Tarik który nakurwia przez Sg jak niby nigdy nic. Zero reakcji, ze strony administracyjnej... Nie tylko ja zauważyłem, jak ten gracz gra. Z resztą, mam to gdzieś.

Nie pozdrawiam.

Dostałem bana na 3h, za obrazę. Ale jak tu nie obrażać jak admini mają gdzieś to co piszesz. Równie dobrze, można  by usunąć opcję [email protected], po co to ?

Zero zainteresowania, dziękuję za uwagę !

By Nethiri,

Otrzymujesz ostrzeżenie za obrazę użytkowników/graczy. Skargę zostawiam (edytowałam obrażające słowa).

Z wypowiedzią się zgadzam jest kilku graczy podejrzanych, ktorzy potrafią wyjść z "smokeow" nawet kilku i zabijać jak gdyby nic, co nie oznacza, że masz się tak zachowywać, jeżeli admin nie zwraca uwagi na twoje informacje. Zrób screen z braku reakcji i złoż przełożonemu

Faktycznie trochę mnie poniosło. Przepraszam, normalnie wypowiadam się bardzo kulturalnie. Ale zrozumcie moją frustrację kiedy piszę kilka razy na [email protected] oraz kilku graczy zwraca na to uwagę i nie ma żadnej reakcji ze strony administracyjnej. Mimo wszystko macie rację i przepraszam za zaistniałą sytuację...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.