Jump to content

Skarga - ban za nic.

sevson
 Share

Recommended Posts

BRAK WZORU / Usuncie ale przeczytajcie !

Nick:  
Czas
Powód
STEAM ID / IP
Dowody (ss/demo)

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'HE nad plotem + skarga na forum'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:22314137'
[AMXBans] Twoje IP: '37.47.221.21'
[AMXBans] ===============================================

1 . Grałem Rakieciarzem z Eliminatorem rozrzutu - jaki HE ?!

2. Co to za skarga na mnie ? Prosze mi kvrwa pokazać jak skanuje lub rzucam HE PRZEZ PŁOT !!

Skandal , nie wiem o co chodzi temu typowi co skarge napisał post niżej . Prosze mi pokazać filmik z hltv jak łamie przedstawione mi zarzuty 

Gram uczciwie , na steam , prowadziłem swoje serwery a dostaje bana za jakiegoś HE którego wcale nie mam na swojej klasie -,- . Prosze hltv przejżeć i odpowiednią kare wymieżyć temu co na mnie skarge napisał - niesłuszną . Pozdrawiam.

kit ze wzorem , to jest tylko 30min . Chodzi o sam fakt, że ktoś kieruje się skargą na forum "W CIEMNO" . W rzeczywistoci na tej mapie nie użyłem ani jednego HE a skan przez płot to ja dostałem a nie wykonywałem. Gdzie tu logika , admin przeczytał , wbił i zbanował bez rozpatrzenia . Teraz ja życze sobie bana temu cwelowi co na mnie skarge złożyż za oczernienie innych graczy niesłuszne.

Przepraszam za wulgaryzmy ale zirytowało to mnie - gdyż nie użyłem granatu na tej mapie . Proszę to rozpatrzyć i wyciągnąć wnioski dla tego admina

By Nunko,

Wypełnij wzór odpowiednio a nie zaczynasz od końca

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.