Jump to content
ZAPRASZAMY NA NOWY SERWER CS:GO ONLY KNIFE - 91.224.117.168:27015
wilq

Stare prace grafika

Recommended Posts

Hej, z góry chciałbym powiedzieć, że żaden z moich dawnych projektów nie jest żadną reklamą danego serwisu, żaden z nich nigdy nie powstał ;).  Prace mają już swoje lata, ale uznałem że dam je do oceny 

enjoy!

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

spacer.png

(PS. wiem wiem dużo ciemnych kolorów, ale takie kiedyś mi się bardzo podobało i przyjemnie się pracowało :D)

Spoiler

@ wilqooo w końcu będzie ktoś na poziomie robił grafiki a nie tak jak ja :D
Mam nadzieje że również będziesz robił zlecenia w dziale grafiki i w końcu ludzie będą mogli zobaczyć DOBRE grafiki a nie te moje amatorskie prace :3 :D :P 

Author of the topic Posted

^

Kiedyś byłem współtwórcą forum graficznego, dużo udzielałem się na rodzaju forach typu pecetowicz na którym do dziś mam rangę Grafik

Strasznie nienaturalnie wedlug mnie ten cien/gradient za napisem sie konczy, widac po prawej stronie koniec dosc wyraznie. Tez mysle ze "1" i "2" powinny byc troszke grubsze ale to wiadomo kwestia gustu.

45 minut temu, wilq napisał:

b2f670f1c03d7.png

Edited by Kaiju

Godzinę temu, Kaiju napisał:

Strasznie nienaturalnie wedlug mnie ten cien/gradient za napisem sie konczy, widac po prawej stronie koniec dosc wyraznie. Tez mysle ze "1" i "2" powinny byc troszke grubsze ale to wiadomo kwestia gustu.

to żaden cień czy gradient tylko światło a efekt wychodzenia poza napis jest celowy

3 minuty temu, wilq napisał:

to żaden cień czy gradient tylko światło a efekt wychodzenia poza napis jest celowy

nie nie chodzi mi o efekt wychodzenia poza napis, chodzi mi o zakonczenie po prawej stronie które jest sciete od razu, nie ma plynnego przejscia(wiem wiem ciulowa jakosc ale w swojej pracy bedziesz mogl sprawdzic dokladniej):

Mw22cyF.jpg

Edited by Kaiju

14 godzin temu, Kaiju napisał:

nie nie chodzi mi o efekt wychodzenia poza napis, chodzi mi o zakonczenie po prawej stronie które jest sciete od razu, nie ma plynnego przejscia(wiem wiem ciulowa jakosc ale w swojej pracy bedziesz mogl sprawdzic dokladniej):

Mw22cyF.jpg

już czaje,pominąłem dzięki :)

Premium

Az takie stare prace? Z tego co wiem ten playmc co wstawiles stoi mniej niz rok :D

Chyba, ze kiedys jeszcze bylo takie cos :/

13 godzin temu, SkєŘ 🎃🎅🎄 napisał:

Az takie stare prace? Z tego co wiem ten playmc co wstawiles stoi mniej niz rok :D

Chyba, ze kiedys jeszcze bylo takie cos :/

Masz racje, ale większość jest dosc stara patrząc pod pryzmatem tego ze były to ostatnie jak narazie prace tego typu w sieci