Jump to content

[Przyjęty] podanie

Bakuś zPW
 Share

Recommended Posts

Twój nick z gry:  Bakuś zPW  
Czy posiadasz STEAM (jak posiadasz link do steamcommunity):   https://steamcommunity.com/id/m2512stbo25125/
Link do Game Tracker:   https://www.gametracker.com/player/Bakuś zPW/147.135.197.49:27015/
Staż w Counter-Strike 1.6:  7-8 lat
Zakres wiedzy o amxx ( od 1 do 10 ):   7
Jak długo grasz na serwerach typu Jailbreak?: 5 lata 
Czy miałeś kiedyś admina na innych serwerach: TAK 
Czy posiadasz sprawny mikrofon:  TAK 
Czy posiadasz mutacje:  TAK 
Czy posiadasz działający TeamSpeak3?:  TAK 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:  grałem kiedyś i pomyślałem żeby wrócić

Tak wiem, gt nie za dobre ale no to nie moja wina nie miałem jak poprostu odrobiłem zaległości więc myślę ze jest wszystko juz ok. 

Widzę że zbyt dużo osób ci się wypowiedziało więc jako pierwszy ja się wypowiem 

Pierw twoje wady

po pierwsze masz zbyt słaby mikrofon   dla większości ludzi

po drugie często się denerwujesz

po trzecie jesteś dzieciakiem  :D 

A teraz twoje zalety

Długi gracz o Wielokrotnym zmarnowanym doświadczeniu w Jeail-Breaku postanowił napisać podanie o strażnika.

Co mogę o  zaletach powiedzieć praktycznie wszystko jest napisane 

Do GT bym się zastanowił pierw grasz tydzień potem dwa wolnego bez grania na serwerze nastepnie znów tydzień grasz i podanie piszesz :D 

+STAŻ 

+Mutacja

Jeżeli poprawisz mikrofon     WARZYWIE  TO BĘDĘ NA TAK

Jestem na TAK

Jesteś dzieciakiem Kimiego

+  Wiek

+ Dużooo skarg na forum

+/- GT to jak wspomniał KiMiSuin Raz grasz Tydzień po 1-2 Godziny a następny tydzień zamulasz i GameTrack leci w dół 

- Mikrofon jak U mnie cicho i czasami przerywa 🐮 założe się że masz takie jak ja Mad Dog xD

+ Kulturalny  mało razy słyszałem żebyś kogoś obraził i żebyś dostał Bana (Od Admina co ma zły dzień ) Od Osi

Jak na mnie spoko Morda  i życzę Powodzenia 😀

By Evi.,

Zakazuje się nadmiernego używania kolorów w postach. Po co tyle tego? ;)

jestem na tak

+gt

+mikro

+kultura

+znajomość regulaminu

+wiek

Dałbym mu szansę się wykazać i zobaczyć czy sobie dobrze radzi ,bo ma potencjał ,a poza tym wchodzi na serwer o późniejszych godzinach ,gdzie wtedy mało co adminów i strażników wchodzi na serwer co powoduje nadmierne łamanie regulaminu przez graczy . Można mu dać okres próbny tym bardziej że to strażnik a nie admin :)

Pozdrawiam :)

Edited by Titan strong

W dniu 28.12.2019 o 01:50, Bakuś zPW napisał:

Tak wiem, gt nie za dobre ale no to nie moja wina nie miałem jak poprostu odrobiłem zaległości więc myślę ze jest wszystko juz ok. 

???

Kojarze Cię z serwera, ale nawet nie miałem przyjemności zobaczyć jak prowadzisz. Jak dla mnie za rzadko w ct + mikro porażka. kup nowe mikro to zmienie zdanie

nie

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.