Jump to content

[Rozwiązane] Rasz

rybster
 Share

Recommended Posts

Od kiedy to druzyna broniąca może raszować ten serwer 401 już nie jest taki jak był nie mam pojęcia ale za czasów krystka tutaj było lepiej bo każdy mógł wejść młody stary i grać spokojnie a nie jak teraz 

myślałem że po przerwie jaką miałem wrócę i będę grał na tej sieci ale się nie da level morderca 401 i goni jak opentany zero gry klasy peremium powinni zrobić z dłuższym wbijaniem by gracze zwykłymi klasami  mieli szanse jakieś wogóle

Jest trochę po resecie więc ludzie naexpili spore level, jak ktoś ogarnia grę to i takiego 401 zabije. Ale nie ma tego złego za niedługo powinien być kolejny reset więc każdy kto zacznie grę będzie miał równe szansę, wystarczyć grać i zabijać a poziom urośnie.

Punkt ten został usunięty przez moją osobę już jakiś czas temu głównym powodem tej zmiany była chęć zwiększenia dynamiki gry na serwerze. W momencie gdy rash był na serwerze zakazany ludzi denerwowało że nie mogą w pełni wykorzystać kondycji danej klasy. Odkąd ta zmiana weszła jesteś może trzecią osobą która ma wątpliwości czy rush powinien być dozwolony.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.