Jump to content

[Rozwiązane] Ban

LatajacyHolender
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Latajacy Holender

Nick gracza, na którego jest skarga: NothinG

SteamID: STEAM_0 : 0 : 32135455

Opis: Dostałem bana mikro +16, a mam 22 lata i normalny głos, prawdopodobnie admin pomylił sobie graczy, no ale sam sie powinien wypowiedzieć w tej sprawie

Dowody:  konsola

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 29 minut i 13 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Latajacy Holender 
[AMXBans] Powod : ' Mikro +16 ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 32135455 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 88.156.133.137 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Edited by LatajacyHolender

1 minutę temu, Nothing -,- napisał:

szkoda ze nie dałeś Demka ale poradzę sobie ;v

Demko : http://441333.hltv2.pukawka.pl/hltv-1912041711-de_dust2-1575475860-1575477420.zip

Minuty nie mogę  sprawdzić którato  byłą  ( demko nie działa przez plik ) ale postaram się napisać

przed końcem mapy puściłeś muzykę , która przeszkadzała chwilowo w grze , dlatego dostałeś bana .

Dałem ci Mikro +16 ponieważ nie bylo napisane w AMX puszczanie Muzyki

ale , 2 minuty po twoim banie weszła jeszcze jedna osoba z taką samą muzyką co ty , ale nie wnikam .

To nie ja puszczałem muzykę, tylko gość z przeciwnej drużyny (terorystów), który nawijał po rosyjsku (?) 

Z tego co widziałem bo akurat byłem przy tej sytuacji , kolega raczej się pomylił  i dał nie temu graczowi co powinien. Demko też sobie zobaczyłem  i  puszczał muzykę  gracz o nicku 

Republic of Belarus :J  a latający  mówił coś między czasie kiedy on to puszczał  i mogłeś pomyśleć że to on więc stąd ten przypadkowy ban dałeś . Pózniej już ja dałem bana temu graczowi co  przeszkadzał w grze  :p .   Tobie już i tak minął ban miałeś 30 minutek. No ale jeśli chciałeś wyjaśnić sprawę to dałem ci odpowiedz na to. 

Jest tak jak napisał Donek, ale jeśli @Czapka Nothing -,- nie jesteś pewny czegoś, to spytaj się na [email protected] lub graczy. Nie może tak być, że banujesz ludzi nie będąc pewny czy wina jest jego :/ Gracz dostał bana za darmo, a więc jako że jesteś nowym adminem, to dostajesz pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne. Skarga słuszna.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.