Jump to content

[Rozwiązane] Skarga na Admina

bezimienny.
 Share

Recommended Posts

Twój nick: bezimienny

Nick gracza, na którego jest skarga: Labeo

SteamID: STEAM_0:1:201896165 

Opis: Wchodze sobie na serwer juz dawno nie gralem, jakis typ powiedzial "zeby zycie mialo smaczek raz dziewczyna raz chlopaczek" napisalem w zarcie pedaly i dostaje bana na 1 dzien. Już się robisz śmieszny gościu uwziąles się na kogoś i banujesz na 1 dzien za takie słowo 0 dystansu bo to juz smiech na sali. :p 

Dowody: demko po mapie sobie mozecie zobaczyc bo nie chce mi sie czekac az skonczy sie mapa

Nawet nie mam zamiaru sie rozpisywac gosciu,bo chyba usilujesz na sile zrobic ze mnie albo ze wszystkich  nas idiotow "chyba ze ta skarga to tez kolejny zart z twojej strony" w poprzedniej skardze wyzej rowniez dostales bana na 1 dzien i rowniez w glupi sposob tlumaczyles sie ze to zart "prawdziwy dowciapnis z Ciebie :brawo:" to teraz napisze tak,kolejne twoje takie zarty beda skutkowaly coraz wyzszym banem,bo nikt z graczy nie zyczy sobie abys do nich w ten sposob sie odnosil...gnoje do paki czy pedaly,zrobili Ci cos zlego Ci gracze ze tak sie do nich odzywasz ?? Chcialbys zeby w ten sposob ktos do Ciebie sie zwracal ????To tak samo jakbym w taki sposob zartowal sobie w strone Donaciaka albo w strone Selfiego czy innych adminow badz moderatorow ciagu sekundy bym wylecial stad na zbita morde zbiwrajac za soba zeby,Nawet nie wiesz kto jest po drugiej stronie komputera a sobie w tak idiotyczny sposob zartujesz ,w ten sposob to mozesz sobie sobie pisac na innych serwach z innej sieci tam gdzie jest totalny burdel i rozpierdol...Gdy tylko zniknalem z serwera poniewaz mialem sporo pracy wy odczuliscie jak widac totalny luz,i w tym momencie robi sie syf na serwerze ktory ty zaczynasz,jak nie siedzicie na respie to kampicie jak nie kampicie to robicie co chcecie,nie dosc ze takim glupim zartem obrazasz caly serwer to i tym samym prowokujesz innych i wtedy inny gracz odpisze ci co mysli o tym co napisales i co sie wtedy zaczyna ?? Leca ku**y ch**e i tak dalej...ale jak juz Labeo pojawil sie na serwerza to wszyscy palicie glupa jakby nigdy nic,siedze na tym serwerze od prawie 2 lat wiec wiem ze bany po 5,30 minut czy nawet kilka godzin nie dzialaja bo jak widac nawet poprzedni ban Cie niczego nie nauczyl,a ja sie z wami bawic nie bede,bana na 5 min to moge dac graczowi ktory gra pierwszy raz na serwerze i ktoremu sie cos wymsknelo,Ty grasz na tyle dlugo ze powinienes wiedziec ze za takie zachowanie sa bany dosc dlugie,ja wiem ze inny admin dalby ci za to z 30 minut ale ja nie jestem inny admin i uwazam ze dlugosc banow danych przeze mnie dzialaja na graczy,niestety na Cienie nie, bede was karal az do skutku,inni gracze potrafili sie nauczyc Ty niestety ze tak powiem kladziesz ch*j na to bo dostaniesz bana wejdziesz na forum napiszesz skarge na takiego Labeo ktory sie na Ciebie uwzial i łudzisz sie tym ze dostaniesz ub a admin dostanie ostrzezenie,adminuje tu na tyle dlugo ze kazdy gracz wie ze Labeo z tak malo wychowanymi typkami jak ty sie nie pierdzieli i wszyscy jakos to szanuja,jedni potrafili sie ogarnac jedni nie,ci co nie potrafili skonczyli kariere na serwerze,na ich miejsce przychodzi duzo wiecej i bardziej kulturalnych ogarnietych graczy ktorzy potrafia sie zmienic po 5 minutowym banie,ty z tego co zauwazylem jestes niereformowalny,wiec docen to co pisze i zacznij sie zachowywac bo rowniez skonczysz kariere a uwierz ze banowanie Ciebie czy innych nie przynosi mi przyejmnosci,ja takich jak Ty poprostu chcialbym nauczyc kultury i szacunku do innych,teraz kazde twoje glupie slowo w strone graczy czy glupie prowokacje bede uwiecznial ssami az w koncu tyle ich nazbieram ze nie wybrniesz z tego kolejna glupia skarga,albo sie ogarniesz albo tak jak powiedzialem skonczysz kariere,a Ciebie Selfi prosze bys podszedl do tej skargi na powaznie,bo jak widzisz od ostatniej skargi duzo nie minelo a sytuacja sie powtarza...Naucz sie co to znaczy szacunek do innej osoby bo inaczej ja zaczne Cie tratkowac tak jak Ty innych,Na Ulicy za takie zarty to by Cie skrobali z asfaltu kozaczku"zastanow sie nad tym co robisz" i nie rob komus tego co tobie nie mile..Tyle z mojej strony....Dodam jeszcze tyle ze na innych sieciach rowniez zarty sie Ciebie trzymaja,i gdybym poszperal to by sie znalazlo tego wiecej....

Spoiler

20191201_031918.jpg

20191201_065014.jpg

Edited by Labeo

Według mnie nie istnieje na serwerze coś takiego jak wyzywanie dla żartu, bo wtedy, tak czy siak, łamiesz regulamin serwera. Admin miał prawo i słusznie Cię zbanował i tu nie chodzi o dystans czy uwzięcie się, ale o zasady, jakie panują na serwerze. Idąc Twoim tokiem myślenia, to każdy może wejść na serwer zwyzywać wszystkich i powiedzieć, ale to dla żartów admin nie banuj, bo żarciki hehe. Nikt nie będzie się domyślać czy pisząc teksty typu "pedaly, gnoje do paki" piszesz dla jaj czy nie. Nie każdy posiada takie poczucie humoru jak Ty, a dzięki temu, że serwer posiada cenzurę brzydkich słów, to nie doszło do żadnej kłótni i syfu na serwerze. Admin ma prawo dać Ci dłuższego bana jeśli łamiesz regulamin ponownie, a posiadasz już 5 banów w tym 1 aktywny za kulturę. Może pora zmienić swoje zachowanie, a nie pisać, że admin się uwziął.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.