Jump to content

[Odrzucony] Powrót na Admina :D

ChampioN
 Share

Recommended Posts

Nick w grze: ChampioN
Link do Game Trackerhttps://www.gametracker.com/player/Champion/145.239.17.241:27015/
Steam/Non Steam? (Link do profilu): Steam | https://steamcommunity.com/profiles/76561198211439619/
Doświadczenie adminowskie: Posiadałem tutaj już admina bardzo długo wywiązywałem się z powierzonych mi obowiązków nikt nie miał żadnych zastrzeżeń. Miałem też Opiekuna CoD MoD na innej sieci nie będę jej reklamował ten kto chce wiedzieć to pw.
Znajomość komend AMXX (skala 1-10): 8
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja hmm?  nie będę się tu jakoś dużo rozpisywał powróciłem na ten serwer tydzień temu  po długim czasie może się uda  powrócić na swoje stanowisko może nie nie wiadomo zobaczymy. Ten kto mnie zna wie jaki jestem że jeśli chodzi o wywiązywanie się z obowiązków to zawszę to robiłem sprawdzałem zawsze jak dostałem wiadomość na [email protected] nie olewałam zawsze pomagałem graczom  siedziałem i dalej  siedzę na serwerze praktycznie  całymi dniami i chcę pomóc obecnym tutaj adminom. Ktoś może powiedzieć że wyzywam hmm trzeba znać pojęcie wyzywanie na serio a śmianie się z kolegami na grze to to inna sprawa. Ogólnie  jestem jaki jestem każdy jest inny wiadomo każdy ma prawo się zdenerwować w końcu jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami bez uczuć. Na koniec napiszę tylko tak Mnie się Albo Lubi Albo Nienawidzi.

Kontakt: TS3/FORUM/STEAM/ Jak ktoś chce Face. xd

PS: Jak coś mogę na składkę dać :P 

Edited by ChampioN

+ grał kiedyś

+ faktycznie nie był złym adminem

- cały czas na serwerze razem ze swoimi kolegami najpierw płakałeś że mam cheaty, a teraz po tym jak mnie zabijasz to bardzo często można usłyszeć odzywki w stylu 'leżeć tam' I po tym co gadacie na mnie na tsie oraz na serwerze to nie wmówisz mi że to nie jest na serio tylko 'śmianie się z kolegami na serwerze'

- 6 dni aktywności, moim zdaniem powinieneś spróbować za jakiś tydzień

- btw wiekszosc tego czasu na serwerze to ty przesiedziales chyba na spect XD

Na nie.

Edited by neste

Na nie

+ Miałeś adma i ogarnialeś 

- czasami twoje odzywki wyglądają na próbę prowokacji 

- pograj dłużej i złóż podanie za tydzień gdyż nie każdy ciebie jeszcze poznał dobrze.

@ Evi. Już poprawiłem 😅

Edited by Pazula
By Evi.,

2.9 W podaniach nie wypowiadamy się w sposób typu: "Neutral". Każda wypowiedź musi być sensownie uzasadniona i zawierać pożyteczne informacje o aplikancie. - Do poprawy.

wczesniej z mojego kota pisala Justysia (nixonka:D) wiece teraz ja jezeli pozwolicie

wielkie tak dla championa

byl bardzo dobrym adminem wczesniej

gra kilka dni ale wbrew pozorom zna go wiekszosc graczy poniewaz wczesniej maniaczyl na naszym serwie i zna go bardzo dobrze

gra porankami i w inne "dziwne" pory dnia wiec wychwici duzo

zawsze poproszony na steam wejdzie na serwer, nie bedzie udawal ze nie widzi zgloszen

By Evi.,

W podaniu wypowiadamy się raz. Jeżeli twoja koleżanka chce się wypowiedzieć to niech założy sobie konto na forum. Rejestracja nie zabiera nawet minuty :)

Podanie zostało odrzucone!
Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty!
Temat został zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.