Jump to content

Znow miny

MikiNida
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Miki

Nick gracza, na którego jest skarga: Nie wiem kto mi dał bana wtedy...

Dokładny czas zdarzenia: 14:26

IP / STEAM_ID (cała linijka z amx_ip)

Opis: Po raz kolejny miny, chyba schody na de_cs16 koło respu TT są na tyle szerokie że bez problemu można mine ominąć i z lewej i z prawej... Przecież nie o to chodzi w tej klasie żeby stawiać miny w takim miejscu gdzie nikt nie chodzi... rozumiem przejscie wąskie w samych drzwaich czy coś podobnego ale cholera nie ban za takie przejscie ! Naprawdę szlak mnie już trafia jak dostaje znów za to bana... 
 Tresc regulaminu serwera : Zabronione jest stawianie min bez możliwości ich ominięcia. Musi być co najmniej 1 swobodna droga do jej obejścia. Nie można stawiać miny na minie.Zakaz stawiania min na bs'ach,respie oraz przy hostach i na schodach.  Ostrzeżenie,Kick,Ban na 5m - 5h
Wiec bez problemu była do obejscia, proszę o wyciągnięcie konsekwencji na admina który nie zna regulaminu serwera.

Dowody
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl
[AMXBans] Powod: 'Miny w przejsciu '
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:824583018'
[AMXBans] Twoje IP: '83.6.1

Edited by MikiNida

Witam

Regulamin mówi jasno -> "Zabronione jest stawianie min bez możliwości ich ominięcia. Musi być co najmniej 1 swobodna droga do jej obejścia. Nie można stawiać miny na minie.Zakaz stawiania min na bs'ach,respie oraz przy hostach i na schodach.  Ostrzeżenie,Kick,Ban na 5m - 5h"

Przejrzałem demko z owej mapy i widać że stawiasz minę na schodach.

Ban słuszny a skarga odrzucona.

Pozdrawiam VV.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.