Jump to content

Skarga na LaMuS

Bubus
 Share

Recommended Posts

Twój nick: Bubus

Nick gracza/admina: LaMuS

Opis sytuacji: Zgłaszam błąd szanownego strażnika na [email protected] a on daje mi bana na 1h za spam i niby prowokacje. Za prowokacje nie rozumiem czemu bo napisałem mu tylko że piszę skargę jak nie chce tego normalnie rozpatrzeć i on zaczął coś tam szczekać względem mojego bana dla jakiegoś typa od niego. Więc moje pytanie zabrzmiało "Coś jeszcze?"  +osia46 nie zareagowała na [email protected] chociażby w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

IP/SID: STEAM_0:0:473168519

Data i czas zdarzenia: 22.11.2019 

Dowody(ss/demko): Czas do końca mapy 6.31 minut.  http://d1.hltv.org.pl/srv55771/HLTV-1911221852-jail_anka_v1.dem.zip

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina LaMuS. 
[AMXBans] Pozostalo ci 55 minut i 5 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Bubus 
[AMXBans] Powod : ' Spam na [email protected] prowokacja do klotni ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ 1shot2kill.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1366927588 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' X.XXX.XXX.XXX ' 
[AMXBans] =================================

Od mojej kultury cep*e się odpierd*l jak nie masz pojęcia. Po drugie śmieszny jesteś ty. Jak masz tak rozstrzygać bany bo typ od ciebie dostał ode mnie 7daysa to nie widzę tutaj twojej długiej przyszłości. Jak chcesz żebyś został przypilnowany ze swoimi błędami jakie robisz nie ma sprawy wszystko dla ludzi. @LaMuS

Nakręcaj się dzieciaku? Taki masz szacunek? Jako administrator? My jako admini każdy był traktowany jednakowo a nie jakaś dziwna selekcja. 

Poczekaj na demko jak opiekun przejrzy wtedy pogadamy ;D

@osia46oznaczam tu bo tam nie mogę edita zrobić więc tak nie wydał polecenia że "czuje się zagrożony zabija" więc nie miał prawa zabić ludzi którzy wylecieli z celi na fd. Więc moim zdaniem fk w skardze słuszne.

Edited by Bubus

Gościu na czacie widać co zacząłeś pisać I prowokować do awantury,nie będę tego tolerować przychodzi mi powiadomienie dźwięk I widzę nie trzeba 100 razy pisać, szczekać to Ty sobie możesz pod nosem nie masz kultury wylatujesz,nie będę się zniżał do Twojego poziomu 

Edit: dobrze nakręcaj się dzieciaku 

Edited by LaMuS

Nie wiem po co wy tyle tych skarg piszecie czy wam się nudzi bo to jest aż dziwne ale po co mam reagować na [email protected] jak kierujesz te słowa do lamusa nie rozumiem co ja znowu w skardze robię XDD ale git

Nie musi mówić że czuje sie zagrożony zagrożony skoro on na niego z pięściami leci 

Iiiiiiiiiiiiiiiiii coś tam mówiłeś o [email protected] spamisz leci skarga i tak kilka razy nas już to zaczynało wkurzac to dostaliście po banie pozdrawiam elooooo 

Wszystko jest rozpisane w tej skardze:

A Twój ban słuszny.  Czysta prowokacja.

Bubus:

L 11/22/2019 - 19:13:27: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " r czy l?"     ( Z wady wymowy się nie śmiejemy. )

L 11/22/2019 - 19:14:12: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " po pierwsze nie odliczyl polecen lamus"
L 11/22/2019 - 19:14:16: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " i leci degrad"

L 11/22/2019 - 19:14:24: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " fk masz typie bo nie odliczyles"
L 11/22/2019 - 19:14:29: [adminchat.amxx] Chat: "Bubus<1655><STEAM_1:0:1366927588><>" chat " ide skarge pisac"

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy.